Działaj z imPETemSamorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele istotnych zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Chętnie włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Prace uczniów eksponowane są na gazetkach ściennych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka promuje czytelnictwo w szkole, Organizuje akcje czytelnicze i wiele imprez oraz konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach. W szkole działa koło PTTK "Wędrowne Sówki".

Czytaj więcej...

 

"Z imPETem działamy - zasadę 3R wprowadzamy"

W październiku świetlica szkolna przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Działaj z imPETem”. Organizujemy tematyczne zajęcia, promujemy sztukę trash-art. Uczymy się przez zabawę. Kartonowe pojazdy i zamki, bohaterowie z bajek, Mikołaje oraz pojazdy kosmiczne z butelek… Nadchodząca zima zainspirowała nas do wykonania papierowego bałwana, choinki z rolek, Puchatkowej EKOfotobudki. Stworzyliśmy Eko Kącik, gdzie edukujemy, rozwijamy umiejętność ograniczania odpadów w oparciu o zasadę 3 R (reuse, reduce, recykle). Każdy dzień stawia przed nami nowe wyzwania. Kreatywni, zaangażowani pokazujemy światu, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Przyszłość zależy od nas! 
Zachęcamy do głosowania! Szczegóły dostępne na stronie: https://dzialajzimpetem.pl/regulamin/

2020 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved