UbezpieczenieSamorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele istotnych zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Chętnie włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Prace uczniów eksponowane są na gazetkach ściennych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka promuje czytelnictwo w szkole, Organizuje akcje czytelnicze i wiele imprez oraz konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach. W szkole działa koło PTTK "Wędrowne Sówki".

Czytaj więcej...

 

Ogólne Warunki Umowy do polisy NNW szkolnego Compensa

 

pdf

Szanowni Rodzice
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Katowicach informuje, że szkodę z ubezpieczenia szkolnego dzieci (polisa typ 184 nr 1017317) można zgłosić za pomocą:

1) internetowego formularza zgłoszenia szkody – komfortowego narzędzia online, za pomocą którego można zgłosić szkodę o dowolnej porze dostępnego na stronie: https://zgloszenie.compensa.pl/

2) infolinii Compensa pod numerami: 801 120 000 lub 22 501 61 00 (codziennie w godzinach 6.00–22.00)

3) formularza zgłoszenia szkody (dostępny na stronie Zespołu lub w sekretariacie Zespołu) – wypełniony formularz wraz z  posiadaną dokumentacją medyczną należy przesłać na adres pocztowy:

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa
lub skanem na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pdf
Formularz zgłoszenia szkody

2020 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved