Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.



Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Katowicach

Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach uczących w roku szkolnym 2018/2019

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w Katowicach:
mgr Małgorzata Papierniak – nauczyciel języka polskiego

Wicedyrektor ZSP nr 3 w Katowicach:
mgr Beata Klimek - nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

Wicedyrektor ZSP nr 3 w Katowicach:
mgr Marta Strzelczyk – nauczyciel języka angielskiego

  1. Adam Dorota – nauczyciel informatyki, pedagog specjalny
  2. Bielska-Kawecka Agnieszka – nauczyciel matematyk
  3. Bijak Iwona – logopeda
  4. Borowska-Saputa Bożena – nauczyciel języka polskiego
  5. Bożek Beata - pedagog specjalny
  6. Brajlich Mariola – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  7. Chmielińska Barbara - nauczyciel przyrody
  8. Czarnota-Pagacz Agnieszka – nauczyciel języka polskiego, pedagog specjalny
  9. Czora Iwona – nauczyciel religii
  10. Dąbrowska Alina - nauczyciel nauczania zintegrowanego
  11. Doliwa Edyta – nauczyciel przyrody, geografii, pedagog specjalny
  12. Dorosińska Monika – pedagog specjalny
  13. Drabik Grzegorz – nauczyciel historii, wos
  14. Gajda Jolanta – nauczyciel języka polskiego  
  15. Gamza Magdalena – pedagog specjalny
  16. Grzegorzek-Kluczniok Małgorzata – nauczyciel języka niemieckiego
  17. Handzel Anika – nauczyciel języka angielskiego
  18. Iwanowska Agnieszka – nauczyciel matematyki
  19. Jaworska-Sęk Elżbieta – pedagog specjalny
  20. Jeżakowska Małgorzata – pedagog specjalny, logopeda
  21. Kahlert Anna – bibliotekarz
  22. Klecha-Nowak Beata – nauczyciel matematyki
  23. Konc Krzysztof – rehabilitant
  24. Koniarek Aleksandra – religia
  25. Konieczna Joanna – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna i języka angielskiego
  26. Kordalska Anna – pedagog specjalny
  27. Korus Ewa – nauczyciel języka polskiego
  28. Korzyńska Magdalena – nauczyciel języka angielskiego
  29. Kostarczyk-Tomecka Annanauczyciel historii
  30. Krawców Marek – nauczyciel muzyki
  31. Kremiec Ewa – nauczyciel biologii, pedagog specjalny, doradztwo zawodowe
  32. Krzętowska Małgorzata – nauczyciel matematyki
  33. Lamik-Syla Aleksandra – nauczyciel plastyki  
  34. Ludwa Magdalena – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna  
  35. Łatacz Elżbieta – wychowawca świetlicy  
  36. Majewska Renata – nauczyciel wychowania fizycznego
  37. Marczak Anna – nauczyciel języka angielskiego
  38. Nowak Tomasz – nauczyciel techniki i informatyki
  39. Paluch Bożena – nauczyciel fizyki
  40. Partyka Anna – psycholog
  41. Poloczek Renata – nauczyciel języka polskiego
  42. Rodak Katarzyna – nauczyciel wychowawca świetlicy
  43. Saputa Leszek – pedagog szkolny
  44. Sekuła Anna – pedagog specjalny
  45. Siemoniak Jolanta – nauczyciel wychowawca świetlicy
  46. Skolik-Pasieka Alina – pedagog specjalny
  47. Skorupka Małgorzata – pedagog specjalny
  48. Skurzok Krzysztof – nauczyciel wychowania fizycznego
  49. Sojda Katarzyna - pedagog specjalny
  50. Stawiarz Barbara – pedagog specjalny
  51. Susek Magdalenapedagog specjalny
  52. Szymańska Barbara – pedagog specjalny
  53. Szymura Gabriela – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  54. Tarnowska Bożena – nauczyciel wychowawca świetlicy
  55. Trzaskowska Aneta – nauczyciel wychowania fizycznego
  56. Uramowska Marzena – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  57. Urbanek Marek – ksiądz, nauczyciel religii
  58. Wieczorek Łukasz – ksiądz, nauczyciel religii
  59. Wyderka Anita – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  60. Wysocka Urszula – pedagog specjalny, logopeda
  61. Zajdlicz Justyna – nauczyciel wychowania fizycznego
  62. Zbojak Anna – nauczyciel języka angielskiego
  63. Zbyrowska Joanna – pedagog specjalny
  64. Żak Patrycja – pedagog szkolny
  65. Żegleń Katarzyna – pedagog specjalny


 

 

 

 

2018 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved