Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.



Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Konkursy

Do wakacji pozostało...

 

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Katowicach

Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach uczących w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w Katowicach:
mgr Małgorzata Papierniak – nauczyciel języka polskiego
 

Wicedyrektor ZSP nr 3 w Katowicach:
mgr Beata Klimek - nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

Wicedyrektor ZSP nr 3 w Katowicach:
mgr Marta Strzelczyk – nauczyciel języka angielskiego
 

1.    Abramczuk Krystyna - nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
2.    Adam Dorota – nauczyciel matematyki, informatyki, pedagog specjalny
3.    Bartela Fabiana – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
4.    Bąk Agnieszka – nauczyciel nauczania zintegrowanego, pedagog specjalny
5.    Bijak Iwona - logopeda
6.    Bielska - Kawecka Agnieszka – nauczyciel matematyk
7.    Bożek Beata - pedagog specjalny
8.    Brajlich Mariola – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
9.    Chmielińska Barbara - nauczyciel przyrody
10.    Czora Iwona – nauczyciel religii
11.    Czrnota – Pagacz Agnieszka - pedagog specjalny
12.    Dąbrowska Alina - nauczyciel nauczania zintegrowanego
13.    Doliwa Edyta – nauczyciel przyrody, pedagog specjalny
14.    Dorosińska Monika – pedagog specjalny
15.    Drabik Grzegorz - nauczyciel historii
16.    Gajda Jolanta    – nauczyciel języka polskiego   
17.    Gamza Magdalena – pedagog specjalny
18.    Grzegorzek – Klucznik Małgorzata – nauczyciel języka niemieckiego
19.    Handzel Anika – nauczyciel języka angielskiego
20.    Jeżakowska Małgorzata - pedagog specjalny, logopeda
21.    Kahlert Anna – bibliotekarz
22.    Klecha – Nowak Beata – nauczyciel matematyki
23.    Konc Krzysztof – rehabilitant
24.    Konieczna Joanna – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna i języka angielskiego
25.    Korus Ewa – nauczyciel języka polskiego
26.    Korzyńska Magdalena – nauczyciel języka angielskiego
27.    Krawców Marek– nauczyciel muzyki
28.    Kremiec Ewa – doradztwo zawodowe
29.    Krzętowska Małgorzata – nauczyciel matematyki
30.    Kubik Agnieszka – psycholog
31.    Lamik-Syla Aleksandra – nauczyciel plastyki    
32.    Lis Karolina - nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
33.    Ludwa Magdalena – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna     
34.    Łatacz Elżbieta – wychowawca świetlicy   
35.    Majewska Renata – nauczyciel wychowania fizycznego
36.    Marczak Anna – nauczyciel języka angielskiego
37.    Mentelska Ewa – nauczyciel wychowawca świetlicy
38.    Nowak Tomasz – nauczyciel techniki i informatyki
39.    Omirski  Paweł – nauczyciel informatyki
40.    Paluch Bożena – nauczyciel fizyki
41.    Partyka Anna – psycholog
42.    Pasuto Łukasz – ksiądz, nauczyciel religii
43.    Piontek Anna – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny
44.    Poloczek Renata – nauczyciel języka polskiego
45.    Rodak Katarzyna – nauczyciel wychowawca świetlicy
46.    Caputa Leszek – pedagog szkolny
47.    Sekuła Anna – pedagog specjalny
48.    Siemoniak Jolanta – nauczyciel wychowawca świetlicy
49.    Skolik - Pasieka Alina - pedagog specjalny
50.    Skorupka Małgorzata - pedagog specjalny
51.    Skurzok Krzysztof – nauczyciel wychowania fizycznego
52.    Sojda Katarzyna - pedagog specjalny
53.    Stawiarz Barbara – pedagog specjalny
54.    Szymura Gabriela – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
55.    Tarnowska Bożena – nauczyciel wychowawca świetlicy
56.    Trzaskowska Aneta    – nauczyciel wychowania fizycznego
57.    Uramowska Marzena – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny
58.    Urbanek Marek – ksiądz, nauczyciel religii
59.    Wyderka Anita – nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
60.    Wysocka Urszula – pedagog specjalny, logopeda
61.    Zajdlicz Justyna - nauczyciel wychowania fizycznego
62.    Zbojak Anna    – nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel wychowawca świetlicy
63.    Żegleń Katarzyna – pedagog specjalny
64.    Żukowska Iwona – nauczyciel historii

 

 

 

 

2017 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved