ŚwietlicaSamorząd Uczniowski

Poznaj działalność Samorządu Uczniowskiego

Czytaj więcej...

Świetlica

Dowiedz się więcej o świetlicy szkolnej

Czytaj więcej...

Biblioteka

Co dzieje się w bibliotece

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Wszystko o zajęciach pozalekcyjnych w szkole

Czytaj więcej...

 

Za nami dwa miesiące nauki. Jak ten czas leci... Przepiękna pogoda za oknem działa na nas niezwykle optymistycznie. Zachwycamy się darami jesieni, jesteśmy zainspirowani tą barwną porą roku. Łamigłówki, prace plastyczne, techniczne, robótki ręczne, kaligrafia, loteria fantowa – bezmiar pomysłów na gry i zabawy. NIE znamy słowa "nuda"!

W tym miesiącu odbył się przecudowny wypad do pracowni E. Gawlika (MDK "Szopienice- Giszowiec") - prelekcje, warsztaty, konkurs plastyczny. Nasi mali artyści są wirtuozami sztuki, trzymamy kciuki za kolejny listopadowy etap konkursu, w którym nasi utalentowani uczniowie tworzyli reprodukcje znanych obrazów E. Gawlika – wybitnego malarza, związanego z Giszowcem.
Świetlica rozwija i uczy... Szacunek, akceptacja, zasady to coś, czego nie może u nas zabraknąć. Obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, przygotowywaliśmy laurki, wykonywaliśmy różnorodne kwiaty. Nasze serca napełniły szczere życzenia dla wszystkich pracowników szkoły.
W tym roku szkolnym kierunki naszej aktywności wyznacza sztuka przez duże"S". Jesteśmy zafascynowani coraz to nowymi technikami artystycznymi, poszerzamy nasze horyzonty. Lubimy poznawać kolejnych twórców, odkrywać tajniki ich kunsztu.
Rozpoczęły się długie wieczory, a wraz z nimi więcej czasu na lekturę przepięknych bajek i baśni. Bohaterowie Andersena, Braci Grimm, Disney'a zagościli u nas na dobre. Cieszymy się każdą współną chwilą.
Świetlica codziennie nas zaskakuje. Czy jest jeszcze coś nieprzewidywalnego? Zapewne tak :) Zapraszamy! Przekonajcie się sami :)

 

 

NOWOŚĆ W ŚWIETLICY SZKOLNEJ!!!

Już od września w naszej świetlicy szkolnej "loteria fantowa zdobywaj świetliczaki i zamieniaj je na nagrodziaki".

Kryteria przyznawania punktów - „świetliczaków” to:
• kulturalne zachowanie i pomoc koleżeńska
• pomoc w pracach porządkowych
• systematyczne odrabianie zadań domowych
• udział w zajęciach plastycznych, technicznych
• udział w konkursach, quizach, łamigłówkach świetlicowych.

Dla najlepszych nagrody rzeczowe losowane podczas loterii fantowej.

Przybywaj i zdobywaj ;)

 

 

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved