2019/2020



Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Inicjuje i włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Wychowankowie biorą udział w projektach edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka organizuje akcje czytelnicze oraz wiele konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach.

Czytaj więcej...

2019/2020

 

  


Podziękowania dla rodziców po III klasie:

Klasa

Imię i nazwisko

3a

Ewelina i Tomasz Babicz

Beata i Mariusz Brudniccy

Dorota i Zbigniew Gąsiorowscy

Anna i Sebastian Kahlert

Karolina i Grzegorz Kucharscy

Klaudia i Marcin Pietrzyk

3b

Monika i Łukasz Cierpka

Agnieszka Kubin

Edyta Nawrat

Katarzyna Lipińska-Sieroń i Dominik Sieroń

Anna Trzebińska

Katarzyna Urbańczyk

Monika i Krzysztof Wyłupek

3c

Iwona Hofman

Agnieszka Ibrahim

Linda Grochowska


Podziękowania dla rodziców po VIII klasie:

Klasa

Imię i nazwisko

8a

Monika Bulska

Joanna Daniluk

Katarzyna Kidawa

Monika Tkocz

8b

Ewelina Babicz

Beata Gruchlik – Steinhoff 

Iwona Sparzyńska

8c

Karolina Białek

Leszek Mańka

Patrycja Szymańska

 

 

Odznaka wzorowego ucznia

Klasa

Imię  i  nazwisko ucznia

1 a


Maja Badura,

Michał Grzyś

Seweryn Legumiński

Julia Mierzwa

Michał Pajor

Natalia Syrek

1 b


Łukasz Bernat  

Jakub Milej

Monika Jaworska

Jagoda Skowronek,

Wojciech Rzeźnik

Amelia Wrzesień 

1 c


Wiktoria Bazela

Leon Jankowski

Filip Juzek

Dorian Kowolik

Wiktoria Przybysławska

Bartosz Respondek

Natalia Słowińska

Dominika Zdziarska

2 a


Krzysztof  Bagnicki 

Julia Freitag

Emilia Krzysztofiak

Mikołaj Ludwa

Zuzanna Mroczka

Jakub Piwek

Oliwia Wanczura

Amelia Zdebel

2 b


Szymon Fronk

Amelia Kwiecień

2 c


Cyprian Dulewski

Jadwiga Felka

Bartosz Poprawski

Gabriel Salamon

Aurelia Niedziela

Agata Polińska

3 a


Adam Babicz

Hanna Gąsiorowska

Emilia Grzyś

Adam Kahlert

Elżbieta Kristek

Gabriela Knop

Natan Kucharski

 Oliwia Wencel

3 b


Jagoda Dudek

Zofia Kubin,

Wiktor Łasiński

Wiktoria Nawrat

Wiktor Sieroń

Tomasz Stępień

Anita Trzebińska

Tobiasz Urbańczyk

Piotr Wyłupek

3 c


Aleksandra Brzank

Karol Drabik

Omar Ibrahim

Mateusz Manowski

Aleks Matuła

Zuzanna Nowak

Maksymilian Raban

Zofia Sosnowska

Emilia Wyleżuch

Świadectwa z wyróżnieniem

Klasa

Imię i nazwisko ucznia

4a


Milena Cybulska

Roksana Gałązka

Maja Piskorz

Małgorzata Rzeźnik

Natasza  Wiśniewska

5a


Bartosz Kowalski

Kamil Latka

Oskar Lindner

Monika Łagosz       

5b


Daniel Brzeziński

Mateusz Długosz

Kamila Kwiecień

Maciej Odoj

Aleksandra Pomarkiewicz

Vanessa Wencel

5c


Oskar Dębski

Emilia Drwięga

Karol Kubiak

Patryk Mierzwa

Wiktoria Niedziela

Bartosz Pajor

Krzysztof Stolarczyk

5d


Maja Cyndel

Oliwia Łożyńska – Neterowicz

Krzysztof Poprawski 

Jakub Siekiera

Amelia Spyra

Oliwia Woźny

5e


Agata Badura

Paulina Dworaczek

Filip Działabij

Wiktoria Gojdka

Gabriela Grabowska

Maria Kowalczyk

Oskar Lach

Dawid Pietrzyk

Agata Piwek

Natalia Ramska

Szymon Woźniak

6b


Karolina Burek

Weronika Lizak

Julia Michalska

Raban Olaf

Zuzanna Siejda

6c


Małgorzat Adamczyk

Antoni Felka

Jakub Frączek

Julia Szlosarek

6d


Igor Cybulski

Paulina Czerniak

Ewelina Czernik

Marta Hen

Maja Manowska

Wiktoria Mendera

Anna Widera

Karolina Widera

7a


Maria Babicz

Michał Major

Igor Widera

Sandra Zielonka

7b


Marek Michalik

Małgorzata Słowińska

7c


Antonina Drabik

Martyna Cichoń

Adam Hobot

Krzysztof Kahlert

Marcin Rydel  

Olivia Sottek

Jagoda Spyra

Błażej Tomecki

8a


Amelia Bielecka

Amelia Brudnicka

Zuzanna Daniluk

Justyna Kidawa

Agata Klimczok

Kinga Tkocz

8b


Hanna Adamczyk

Nikola Długajczyk

Natalia Liwińska

Sara Sparzyńska

8c


Wiktoria Borowska

Magdalena Cyndel

Paulina Działa

Tymoteusz Golicz

Alicja Kubin

Natalia Kubin

Magdalena  Lizak

Wojciech Pietras


Szczególne wyróżnienia dla uczniów klas VIII

Klasa

Nazwisko i Imię ucznia

1 a


Paweł Leszczyński – nagroda za włożony wysiłek w pracy nad swoim zachowaniem, wysoką frekwencję i osiągnięcie wysokich wyników w nauce.

Igor Małecki – nagroda za wysoką frekwencję oraz przezwyciężanie swoich trudności edukacyjnych oraz społecznych.

Milena Masternak – nagroda za wyniki w nauce, staranność w działaniu oraz zachowanie.

Roksana Ryszka – nagroda za uśmiech i zaangażowanie w życie klasy, pomoc innym i wspaniałe wyniki w nauce.

1 b


Bartosz Jagódka – Flak – za wyjątkową aktywność i pracę dodatkową w ramach konkursów, akcji szkolnych oraz wytrwałość i konsekwencję w dążeniu do celu. Wspaniałą postawę podczas zdalnej nauki.

Anastazja Łasińska– za postawę koleżeńską, aktywny udział w życiu klasy i szkoły oraz wspaniałe wyniki w nauce.

Helena Jaszczyszyn – za postawę koleżeńską, ciekawe pomysły i bogatą wyobraźnię, aktywność i zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

Paweł Wybierek– za wspaniałe wyniki w nauce, wytrwałość i zaangażowanie w dążeniu do celu, aktywność na terenie klasy i szkoły.

1 c


Wiktoria Bazela - za zaangażowanie, wzorowe zachowanie, postawę koleżeńską, wysoką kulturę osobistą i postępy w nauce

Leon Jankowski -za zaangażowanie, wzorowe zachowanie, postawę koleżeńską, wysoką kulturę osobistą i postępy w nauce

Juzek Filip-za zaangażowanie, wzorowe zachowanie, postawę koleżeńską, wysoką kulturę osobistą i postępy w nauce

Wiktoria Przybysławska -za zaangażowanie, wzorowe zachowanie, postawę koleżeńską, wysoką kulturę osobistą i postępy w nauce

2 a


Garczyński Brayan -za udział w konkursach i akademiach oraz pracę na rzecz klasy

Denis Ulbrich- za bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywny udział w życiu klasy.

Filip Nowak -za rozwijanie swojego potencjału i systematyczne zwiększanie motywacji do pracy oraz za udział w konkursach.

Oskar Plichta-Papoń -za wspaniałe zdyscyplinowanie podczas zajęć, koleżeńską postawę wobec rówieśników oraz stały udział w akcjach charytatywnych.

2 b


Jakub Jaworski – za wzorową postawę koleżeńską i zawsze promienny uśmiech

Bartłomiej Chalecki – za wzorowe zachowanie i dobre wyniki w nauce

Kacper Krzoska – za dobre wyniki w nauce i aktywną postawę społeczną

Oliwia Sas – za pełnienie funkcji zastępcy przewodniczącego zespołu klasowego

2 c


Kacper Dulny- Za ogromną chęć i motywację do nauki oraz koleżeńską postawę wobec innych.

Blanka Działabij - Za bardzo wysokie wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły, udział w wielu konkursach i piękną, koleżeńską postawę wobec innych.
Zuzanna Karkoszka - Za ogromną chęć i motywację do nauki oraz koleżeńską postawę wobec innych.

Aleksandra Łach- Za wspaniałe wyniki w nauce oraz bardzo wysoką frekwencję.

3 a


Mateusz Brudnicki- za ciągłą pracę nad sobą, uśmiech którym obdarzasz innych oraz fenomenalne wyniki w matematyce.

Igor Dorak – za przekraczanie granic, wytrwałość i świetne wyniki w nauce.

Franciszek Pietrzyk – za ciągłą pracę nad sobą, uśmiech, wszechstronne zainteresowania i perfekcyjną wiedzę o Harrym Potterze.

Szymon Popławski – za wytrwałość, uśmiech, uściski i ciągłe dążenie do celu pomimo trudności.

3 b


Nikola Kowalewska -za reprezentowanie klasy w konkursach szkolnych

Wiktor Łasiński- za sumienne wypełnianie obowiązków uczniowskich oraz reprezentowanie szkoły i klasy w konkursach międzyszkolnych

Tomasz Stępień -za sumienne wypełnianie obowiązków uczniowskich oraz reprezentowanie szkoły i klasy w konkursach międzyszkolnych

Piotr Wyłupek - za sumienne wypełnianie obowiązków uczniowskich oraz reprezentowanie szkoły i klasy w konkursach międzyszkolnych

3 c


Wiktor Bonk: w nagrodę za życzliwość,  poczucie humoru, które wywołuje  uśmiech na twarzy koleżanek i kolegów.  

Sebastian Grochowski: w nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce, kreatywność i wspaniałe pomysły . 

Zuzanna Nowak: za wzorową kulturę osobistą,  wzór godnej do naśladowania  postawy koleżeńskiej.

Maksymilian Raban: za wzorowa postawę koleżeńską, aktywny udział w akcjach, konkursach szkolnych, pozaszkolnych.

Zaangażowanie w życie szkoły.

2020 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved