Godziny dostępności nauczycieli w szkole



Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Inicjuje i włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Wychowankowie biorą udział w projektach edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka organizuje akcje czytelnicze oraz wiele konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Programy i Projekty

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach.

Czytaj więcej...
L.p. NAZWISKO I IMIĘ  dzień
tygodnia
godziny uwagi
1 ADAM Dorota czwartek 14:30-15:30 co 2 tygodnie                  od 05.09.22r.
2 BADURA Szymon czwartek 15:25-16:25  
3 BIELSKA - KAWECKA Agnieszka środa 14:30-15:30  
4 BIJAK Iwona poniedziałek 15:30-16:30  
5 BOROWSKA - SAPUTA Bożena środa 13:45-14:45  
6 BOŻEK Beata środa 14:30-15:30  
7 CZARNOTA - PAGACZ Agnieszka poniedziałek 15:30-16:30  
8 CZORA Iwona poniedziałek 7:15-8:15  
9 DĄBROWSKA Alina wtorek 13:45-14:45  
10 DOLIWA Edyta wtorek 14:35-15:35  
11 DOROSIŃSKA Monika poniedziałek 13:30-14:30  
12 DRABIK Grzegorz poniedziałek 15:30-16:30 co 2 tygodnie
od 05.09.22r.
14 GAJDA Jolanta czwartek 7:00-8:00  
16 IWANOWSKA Agnieszka poniedziałek 14:35-15.35  
17 JASŁOWSKA Marta wtorek 15:30-16:30  
18 JEŻAKOWSKA Małgorzata wtorek 6:45-7:45  
19 KAHLERT Anna poniedziałek 7:00-8:00  
20 KAWECKI Roman czwartek 7.00-8.00 co 2 tygodnie
od 05.09.22r.
21 KLECHA - NOWAK Beata czwartek 7:00-8:00  
22 KLIMEK Beata poniedziałek 14:00-15:00  
23 KONC Krzysztof wtorek 15:35-16:35  
24 KOPEĆ Dorota wtorek 18.30-19.30 co 2 tygodnie
od 05.09.22r.
25 KONIECZNA Joanna poniedziałek 13:30-14:30  
26 KORUS Ewa środa 14:30-15:30  
27 KORZYŃSKA Magdalena wtorek 14:45-15:45  
28 KOSTARCZYK - TOMECKA Anna poniedziałek 14:30-15:30  
29 KREMIEC Ewa wtorek 14:35-15:35  
30 KRZĘTOWSKA Małgorzata czwartek 7:00-8:00  
31 KUBICA Katarzyna piątek 7:50-8:50  
32 LORANC Paulina wtorek 7:00-8:00  
33 LUDWA Magdalena poniedziałek 17:00-18:00  
34 MADEJ Katarzyna poniedziałek 13:50-14:50  
35 MARCZAK Anna czwartek 7:00-8:00  
36 MUSIAŁ Katarzyna piątek 7:00-8:00  
37 NOWAK Tomasz wtorek 7:00-8:00  
38 OGRYZEK Izabela poniedziałek 13:45-14:45  
39 PAKOSZ Izabela poniedziałek 13:30-14:30  
40 PALUCH Bożena wtorek 14:30-15:30  
42 PAWŁOWSKA Patrycja poniedziałek 14:30-15:30  
43 PIONTEK Anna poniedziałek 13:30-14:30  
44 RUSIN Ewelina czwartek 16:55-17:55  
45 SAPUTA Leszek poniedziałek 17:00-18:00  
46 SEILER Adam czwartek 14:30-15:30  
47 SEKUŁA Anna wtorek 14:10-15:10  
48 SIEMONIAK Jolanta wtorek 17:00-18:00  
50 SKORUPKA Małgorzata wtorek 14:30-15:30  
51 SKURZOK Krzysztof środa 15:30-16:30  
52 SOJDA Katarzyna wtorek 13:45-14:45  
53 SROMEK Agnieszka wtorek 13:30-14:30  
54 STAWIARZ Barbara poniedziałek 15:30-16:30  
55 SZLAPA Katarzyna czwartek 13:30-14:30  
56 SZYLLER Katarzyna poniedziałek 15:30-16:30  
57 SZYMAŃSKA Barbara środa 13:45-14:45  
58 SZYMURA Gabriela poniedziałek 14:40-15:40  
59 TRZASKOWSKA Aneta poniedziałek 14:30-15:30  
60 URAMOWSKA Marzena poniedziałek 14:30-15:30  
61 WIECZOREK Łukasz środa 7:50-8:50  
62 WYDERKA Anita czwartek 13:45-14:45  
63 ZBOJAK Anna wtorek 13:45-14:45  
64 ZBYROWSKA Joanna wtorek 17:00-18:00  
65 ZIEMBA Beata wtorek 14:30-15:30  
66 ZUBRZYCKA Anna wtorek 14:30-15:30  
67 ŻEGLEŃ Katarzyna wtorek 13:25-14:25  

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Katowicach

ul. Grzegorzka 4, 40-309 Katowice
telefon/faks: Sekretariat 32 256 62 06 Portiernia 32 256 61 48
email: zsp3katowice@interia.pl
adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej /ZSP3KATOWICE/SkrytkaESP

Monitoring jakości powietrza dla miasta Katowice

2022 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved