Zima w kl. 3c Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Inicjuje i włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Wychowankowie biorą udział w projektach edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka organizuje akcje czytelnicze oraz wiele konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Programy i Projekty

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach.

Czytaj więcej...

Uczniowie kl. 3c zrealizowali kolejne dwa tematy w ramach programu „Dzieci Uczą Rodziców”: Lekcję 5. Bezpieczne Ferie oraz Lekcję 6. Niezwykła podróż, dzięki czemu pogłębili wiedzę na temat bezpiecznych zachowań i zagrożeń podczas wypoczynku zimowego oraz kontynentów, oceanów i niezwykłych budowli stworzonych przez człowieka.

Zobacz ALBUM FOTOGRAFII

Po feriach klasa 3c ukończyła III moduł międzynarodowego projektu edukacyjnego „Emocja” pt. „Kraina Mocy Słów”. W ramach modułu uczniowie mówili sobie komplementy, wysłuchali „Bajki o ciepłym i puchatym” na podstawie, której rozmawiali o mocy słów, ich znaczeniu oraz o o tym, jak mogą wpływać na atmosferę w klasie i domu. Uczniowie stworzyli również prace plastyczne przedstawiające „Puchatego”, kostki emocji i „Worek miłych słów”.  

Na początku marca klasa 3c uczestniczyła w warsztatach organizowanych przez Pałac Młodzieży pod nazwą "TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ - RĘKODZIEŁO I ANIMACJA". Tym razem uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat tkanin oraz tego, w jaki sposób one powstają. Wykonali również rybki z kolorowego papieru, a w ramach lekcji bawili się w konstruktorów i zaprojektowali funkcyjne roboty :)

Zobacz FOTOGALERIĘ

Pozdrawiamy!

Klasa 3c wraz z wychowawczynią B. Szymańską 


Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Katowicach

ul. Grzegorzka 4, 40-309 Katowice
telefon/faks: Sekretariat 32 256 62 06 Portiernia 32 256 61 48
email: zsp3katowice@interia.pl
adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej /ZSP3KATOWICE/SkrytkaESP

Monitoring jakości powietrza dla miasta Katowice

2023 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved