Ogólnopolski konkurs „ Na Skrzydłach Przyjaźni”Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Inicjuje i włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Wychowankowie biorą udział w projektach edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka organizuje akcje czytelnicze oraz wiele konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach.

Czytaj więcej...

 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  PLASTYCZNO – LITERACKI  „ NA  SKRZYDŁACH  PRZYJAŹNI” W  RAMACH KAMPANII „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”  
Czym jest dla Ciebie przyjaźń? Każdy człowiek- duży i mały – lubi od czasu do czasu pobyć sam. Na ogół jednak chcemy  aby coś działo  się wokół nas, otaczali nas ludzie, których lubimy i szanujemy- nasi  PRZYJACIELE.
Przyjaciele, to osoby, na które zawsze możesz liczyć. Należy jednak pamiętać, że o przyjaźń trzeba dbać. Mając przyjaciół, Ty również musisz być przyjacielem. Musisz ich traktować tak, jak Ty chciałbyś być traktowany.
Nasze życie składa się z wielu drobnych osiągnięć i umiejętności. Pozwalają  nam one rozwinąć skrzydła. Jeśli się nimi podzielisz z innymi, to ubogacisz innych  ludzi. Może odkryją , że też mogą tak jak Ty coś zrobić, być dumnymi i zadowolonymi ludźmi.
Pamiętaj też, że  wspólnie również można zdziałać wiele dobra i przeżywać radość ze współpracy. Dzięki niej uczysz się nowych rozwiązań. Współpraca pozwala na szybsze doskonalenie siebie i osobisty rozwój.
Kim jest prawdziwy przyjaciel? Jakie cechy powinien posiadać? powinien mieć poczucie humoru. Podobne zainteresowania, umieć słuchać, być odpowiedzialnym za siebie i innych?  Przedstaw nam swojego PRZYJACIELA.
ZADANIE KONKURSOWE:
Wykonaj pracę plastyczną lub literacką  obrazującą przygodę z wybranym bohaterem literackim, który został Twoim przyjacielem
TECHNIKA WYKONANIA PRACY:
- dowolna
FORMAT PRACY:
- maksymalnie A 0 ( 85 cm x 112 cm)
- w przypadku pracy  literackiej maksymalnie 3600 znaków – 2 strony
Pracę należy podpisać – imię, nazwisko, klasa.
TERMIN ODDANIA  PRAC:  20 CZERWCA 2017R.  p. Beata   Bożek s.31


Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Katowicach

ul. Grzegorzka 4, 40-309 Katowice
telefon/faks: Sekretariat 32 256 62 06 Portiernia 32 256 61 48
email: zsp3katowice@interia.pl

Monitoring jakości powietrza dla miasta Katowice

2021 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved