Decyzja Prezydenta Miasta Katowice w sprawie otwarcia przedszkoli i żłobków

Decyzją Prezydenta Miasta Katowice z dnia 14 maja 2020r. żłobki i przedszkola w okresie od 18.05.2020 do 22.05.2020r. będą zamknięte.

W związku z największą w Polsce liczbą zachorowań odnotowanych w naszym regionie, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, a w szczególności tych najmłodszych, żłobki i przedszkola będą uruchomione najwcześniej 25 maja 2020r.

decyzja PMKatowice2

Podziękowania Motylków dla Służby Zdrowia

Dzieci z grupy Motylków przygotowały dla naszej Służby Zdrowia małe podziękowanie za ich codzienny trud jaki wkładają w ochronę naszego zdrowia:

Szanowni Państwo

wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego w jak trudnym położeniu znaleźliście się Państwo. Każdego dnia narażacie dla nas swoje zdrowie i życie, poświęcacie nam czas jaki moglibyście spędzić ze swoimi rodzinami. Dlatego chcielibyśmy abyście wiedzieli, że jesteśmy dumni z tego, że mamy takich lekarzy i pielęgniarki.

Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 58 w Katowicach, w nadziei na wywołanie chociaż odrobiny uśmiechu na Waszych zmęczonych twarzach, przygotowały dla Was prosto ze swoich małych serduszek kartkę w ramach podziękowania za Wasze oddanie.

Opracowała Magdalena Olszewska

podziekowania medycy