Dzień Kota w Jeżykach

8 lutego dzieci z grupy Jeżyków obchodziły Dzień Kota. Tego dnia dzieci poznały różne rasy kotów oraz wiele ciekawostek z ich życia, Jeżykom towarzyszyły  "kocie przeboje", dużo zabawy i kolorowe prace plastyczne, których bohaterami były oczywiście koty.

Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 45 w Katowicach

W dniu 31.01. dzieci z grupy Motylków i Biedronek uczestniczyły w przedstawieniu jasełkowym "Przygody smutnego bałwanka" przygotowanym przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 45 w Katowicach.

Opracowała Małgorzata Grządziel

Wyjście do biblioteki - Biedronki, styczeń 2019

W dniu 29. 01. 2019 r. grupa Biedronki uczestniczyła w warsztatach literacko - plastycznych w bibliotece o tematyce zimowej. Dzieci wysłuchały zagadek, bawiły się przy muzyce, następnie wysłuchały bajki. Po czym wykonały pracę plastyczną "Bałwanek".

Opracowała Małgorzata Grządziel

Święto babci i dziadka w Jeżykach

W piątek 25 stycznia Jeżyki świętowały Dzień Babci i Dziadka. Zaprezetnowały się w przedstawieniu jasełkowym "W dzień Bożego Narodzenia" oraz w specjalnym wierszu i posence dla swoich ukochanych dziadków. Po występie wręczyły przygotowane przez siebie prezenty i zaprosiły na małe co - nieco.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy przygotowali na ten dzień słodki poczęstunek.