Życzenia wakacyjne

Dziękując za cały rok szkolny,okazaną serdeczność i wolę współpracy,
życzymy Państwu udanych, spokojnych i słonecznych wakacji.

Pracownicy Przedszkola

wakacje

Przedszkolny Piknik Integracyjny

W czwartek tj. 28.06.2018 w naszym przedszkolu odbył się piknik integracyjny, w którym wzięły udział wszystkie grupy. Z powodu opadów deszczu piknik odbył się na sali gimnastycznej. Podczas spotkania wszystkie dzieci bawiły się wspólnie śpiewając i  tańcząc do doskonale znanych i lubianych utworów muzycznych. Podczas przerwy w tańcach dzieci rozkoszowały się smakiem swoich ulubionych owoców, które przyniosły do przedszkola.

Opracowała Kornelia Klimek-Samsel

Zajęcia z dogoterapeutą u Żabek

Nadeszło lato, ale to nie koniec atrakcji w naszym przedszkolu! W tym tygodniu Żabki odwiedził wyjątkowy gość. Wyjątkowy, bo czworonożny i niezwykle dla nas przyjazny- pies Solo. Jego właścicielka będąca dogoterapeutą wyjaśniła nam jak należy zachować się w stosunku do psów, co lubią, a czego nie. Poznaliśmy psie zwyczaje, nawyki. Większość z nas mogła nakarmić naszego czworonożnego gościa oraz go pogłaskać. Spotkanie minęło bardzo szybko, ale było dla nas niezwykle miłe i emocjonujące. Juz teraz nie możemy się doczekać kolejnej wizyty pani dogoterapeutki z Solo.

Opracowała Anna Winiarz

Akcja czytelnicza u Jeżyków

Przez cały rok w grupie "Jeżyków" realizowana była akcja czytelnicza "Kto nam bajki czyta?". Oparta była ona na wizycie różnych gości, którzy czytali nam wybrane przez nich bajki. Odwiedzili nas zarówno nauczyciele jak i chcący wesprzeć akcje rodzice z naszej grupy. Dziękujemy za wszystkie opowieści i uśmiech, to był zdecydowanie mile spędzony  czas:)

Opracowała Anna Winiarz

Biedronki w Nibylandii

21 czerwca, w czwartek, dzieci z grupy Biedronek, wraz z Paniami wybrały się na wycieczkę, do sali zabaw Nibylandia w Katowicach. Była to ostatnia, wspólna wycieczka Biedronek.  Podczas 2-godzinnego pobytu w Nibylandii dzieci miały okazję do wspólnej, wesołej zabawy. Czas na zabawie mijał bardzo szybko i dzieci z żalem opuszczały to magiczne miejsce. Zmęczone ale zadowolone wróciły do przedszkola.

Dzień Rodziny w Żabkach

20 czerwca  "Żabki" gościły swoich rodziców na uroczystości z okazji "Dnia Rodziny"- dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne - śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, odgrywały krótkie scenki a wszystko to dla swoich ukochanych rodziców. Nie obyło się bez prezentów  dla rodziców i słodkiego poczęstunku. Dzieci w tym dniu otrzymały także pamiątkowe dyplomy z okazji ukończenia grupy żabek i upominki. Dziękujemy Rodzicom za  poświęcony czas, okazaną pomoc, zaangażowanie na rzecz naszej grupy. Życzymy udanych wakacji - wychowawczynie.

Opracowała Iwona Nowak