Wyjście do biblioteki - Jeżyki, czerwiec 2019

W piątek 14 czerwca, grupa Jeżyków wzięła udział w ostatnich, w tym roku szkolnym, warsztatach literacko-plastycznych w Bibliotece Miejskiej. Tematem przewodnim spotkania były zbliżające się wakacje.

Wyjście do biblioteki - Biedronki, czerwiec 2019

W dniu 12.06 grupa dzieci "Biedronki" uczestniczyła w warsztatach literacko plastycznych w bibliotece. Dzieci utrwaliły wiadomości dotyczące pojazdów, wysłuchały książki "Krowa Matylda na wakacjach". Ponadto wzięły udział w zabawie ruchowej i wykonały piękną pracę plastyczną.

Opacowała Małgorzata Grządziel

Wyjście do biblioteki - Motylki, czerwiec 2019

7.6.2019 "Motylki uczestniczyły w zajęciach literackich w Bibliotece Miejskiej. Poznały ciekawe sposoby aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz dowiedziały się kto to jest "papla".

Opracowała Aleksandra Łęcka

Zawody Sportowe o Puchar Dyrektora ZSP3 w Katowicach - czerwiec 2019

W dniu 4.06 8-osobowa drużyna z grup: Biedronki i Jeżyki uczestniczyła w międzyprzedszkolnych zawodach sportowych, które odbyły się na dużej sali gimnastycznej w naszej szkole. Reszta dzieci z naszego przedszkola mocno zaangażowała się w kibicowanie naszej drużynie. Nasze przedszkolaki zajęły II miejsce :) Gratulujemy!

Opracowała Barbara Szymańska

Dzień Dziecka 2019

31 maja świętowaliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wszystkie grupy z wychowawcami spotkały się na boisku, gdzie Pani Magda przygotowała mnóstwo atrakcji. Imprezę rozpoczęły wspólne tańce, śpiewy i salwy radosnego śmiechu. Każda z grup przemieszczała się pomiędzy stacjami z zadaniami do wykonania, dodatkowo Pani Dyrektor malowała dzieciom twarze a Pani Magda z sekretariatu kręciła smakowitą watę cukrową. Było wesoło, kolorowo, słodko i fantastycznie. Wszystkim Dzieciom, tym małym i tym już "trochę większym" życzymy radości i uśmiechu przez cały rok.