Biedronki i Motyle w Domu Kultury

W dniu 14.09. Biedronki wraz z Motylkami uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt."Nowe Przygody Koziołka Matołka" w MDK ul. Hallera. Przedstawienie bardzo nam się podobało, było wiele piosenek i wesołych sytuacji na scenie. Motylkom towarzyszyły cztery mamy którym za opiekę bardzo dziękujemy.

Opracowała Iwona Nowak

Zajęcia adaptacyjne 2018

29.08. odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które od września zaczęły uczęszczać do naszego przedszkola. Dzieci wraz z rodzicami poznały piosenkę o żabce, jechały wakacyjnym pociągiem oraz wykonały swoją pierwszą pracę plastyczną, żabkę z papieru.

Opracowała Paulina Gancarz

Zaproszenie na zajęcia adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami, które od 1 września 2018r. rozpoczną edukację przedszkolną w naszym przedszkolu.
Zajęcia odbędą się 29.08.2018r. (środa) o godz. 9.30 w sali Żabek na I piętrze.
Prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego.

Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
nr 3 w Katowicach
mgr Beata Klimek

Wychowawca
mgr Paulina Gancarz

dzieci adaptacyjne

Życzenia wakacyjne

Dziękując za cały rok szkolny,okazaną serdeczność i wolę współpracy,
życzymy Państwu udanych, spokojnych i słonecznych wakacji.

Pracownicy Przedszkola

wakacje

Przedszkolny Piknik Integracyjny

W czwartek tj. 28.06.2018 w naszym przedszkolu odbył się piknik integracyjny, w którym wzięły udział wszystkie grupy. Z powodu opadów deszczu piknik odbył się na sali gimnastycznej. Podczas spotkania wszystkie dzieci bawiły się wspólnie śpiewając i  tańcząc do doskonale znanych i lubianych utworów muzycznych. Podczas przerwy w tańcach dzieci rozkoszowały się smakiem swoich ulubionych owoców, które przyniosły do przedszkola.

Opracowała Kornelia Klimek-Samsel

Zajęcia z dogoterapeutą u Żabek

Nadeszło lato, ale to nie koniec atrakcji w naszym przedszkolu! W tym tygodniu Żabki odwiedził wyjątkowy gość. Wyjątkowy, bo czworonożny i niezwykle dla nas przyjazny- pies Solo. Jego właścicielka będąca dogoterapeutą wyjaśniła nam jak należy zachować się w stosunku do psów, co lubią, a czego nie. Poznaliśmy psie zwyczaje, nawyki. Większość z nas mogła nakarmić naszego czworonożnego gościa oraz go pogłaskać. Spotkanie minęło bardzo szybko, ale było dla nas niezwykle miłe i emocjonujące. Juz teraz nie możemy się doczekać kolejnej wizyty pani dogoterapeutki z Solo.

Opracowała Anna Winiarz