Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

Nasi zawodnicy wywalczyli 3 miejsce w Półfinale turnieju gier i zabaw ruchowych Miasta Katowice.Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 47: M.Badura, K.Żywot, M.Czora, E.Kurzydło, D.Pietrzyk, W.Monica, A.Bazela, K.Syrek, B.Kalus, J.Ganczarczyk, A.Dominiczak, B.Rydel, J.Szlosarek, A.Drabik, W.Lizak, M.Adamczyk.

Gratulujemy dzielnej postawy.
Opiekun Aneta Trzaskowska

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved