Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.



Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Konkursy

Do wakacji pozostało...

 

Drodzy Uczniowie… dużymi krokami zbliżamy się do finału całorocznego konkursu KLASA ROKU 2017’. Przed Wami ostatnie już zadania konkursowe. Oto one…

• 9 maja 2017 r., w godzinach od 14.00- 15.30 zapraszamy na małą salę gimnastyczną na Turniej Trójek Klasowych. W tym turnieju tradycyjnie biorą udział Samorządy Klasowe w pełnym składzie( 3 osoby). Zabierzcie ze sobą piórniki i kredki oraz zgody podpisane przez rodzica.

kulki

 

 

 

 

• Do 22 maja 2017 r. wykonajcie gazetkę klasową pod hasłem „Co w Waszej klasie piszczy?” Wyeksponujcie ją w widocznym miejscu w swojej sali. Pochwalcie się tym co lubicie wspólnie robić … co ciekawego działo się w Waszej klasie w tym roku szkolnym…to może być krótka notatka o ciekawym wydarzeniu, wspomnienia z wycieczki lub imprezy klasowej. Na gazetce powinno się znaleźć hasło konkursu: Co w klasie np.: 2a piszczy? Mile widziana oprawa plastyczna, fotografie i ciekawy pomysł na zaprezentowanie notatki o wybranym przez Was klasowym wydarzeniu.

dzieci

 

 

 

• Tegoroczny Turniej Sportowy tradycyjnie w klasach IV- VI zgodził się zorganizować p. Krzysztof Skurzok z pomocą równie życzliwych nam nauczycieli wychowania  fizycznego. Tak , więc o szczegóły pytajcie p. K. Skurzoka.turniej

 

 

 

• Turniej Sportowy klas młodszych mamy nadzieję, że jak do tej pory zorganizujemy przy dużym wsparciu nauczycieli klas I-III w ramach wychowania fizycznego i wymiany  międzyklasowej. W tym roku chcielibyśmy zaproponować klasom 1-3 grę w PALANTA.

palant

 

 

 

 

 

 

• Do końca roku szkolnego zachęcamy do udziału w zbiórce nakrętek plastikowych, karmy dla zwierząt i pieluszek dla podopiecznych z Hospicjum dla Dzieci. Planujemy w czerwcu podsumować i nagrodzić Wasze działania wolontaryjne podczas szkolnych obchodów Dnia Wolontariusza.

Pozdrawiamy
Zarząd Samorządu Uczniowskiego
Wraz z opiekunami :p. Anitą Wyderką i p. Karoliną Lis

Ulotka nr 5 Zarządu SU ZSP 3 - 27.04.2017, Katowice

2017 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved