Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

Witajcie Uczniowie- oto przed Wami kolejne zadania do zrealizowania w ramach całorocznego konkursu KLASA ROKU
23 kwietnia 2018 roku zakładacie kolorowe dresy. Otrzymacie punkt, jeżeli będziecie tego dnia mieli ubrany dres, czyli spodnie i bluzę dresową. Nauczycieli także zapraszamy do naszej zabawy. Punkty doliczamy na konto klasy w ramach konkursu KLASA ROKU. Wychowawca lub pedagog specjalny może zasilić Wasze konto o dodatkowe punkty..warto!!!


23 kwietnia 2018 roku - zapraszamy na wspólne, szkolne śniadanko. Nasz samorządowy sklepik zaoferuje Wam smaczne i własnoręcznie zrobione śniadanko. Będziecie mogli zakupić tosty z wybranym dodatkiem, sałatki owocowe, kanapeczki a’la sandwich, owocową herbatkę i wiele innych pyszności. Będziemy zbierać informacje o naszych produktach. Szukajcie „pudła smaku” i wrzucajcie swoje opinie o zakupionych produktach. Wasze zdanie jest dla nas ważne!

Cały czas walczymy o tytuł Szkoła z klasą. Dziękujemy Wam za zaangażowanie w Dniu Samorządności, gdyż realizacja tego zadania to kolejny krok przybliżający nas do zdobycia tego tytułu.

Obraz 9

W związku z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę prosimy, by w każdej klasie został stworzony kącik lub gazetka pod hasłem „Nasza Ojczyzna”. Ważne, by znalazły się   
w nim nasze symbole narodowe, ale nie tylko. Punkty doliczamy do Klasy Roku. Jak zawsze liczymy na Wasze ciekawe pomysły.
Termin: 8 maja 2018 rok.

Turniej Trójek Klasowych
8 maja 2018 roku – zapraszamy przedstawicieli klas 1-7 na Turniej Trójek Klasowych, który odbędzie się na małej sali gimnastycznej. Szczegółowe informacje otrzymają samorządy klasowe na zaproszeniu w późniejszym terminie.
Wasze spostrzeżenia i uwagi są dla nas ważne…możecie do nas pisać na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazywać je do nas bezpośrednio, we wtorki od 14.40-16.00, w sali nr 16.
Pozdrawiamy Zarząd Samorządu Uczniowskiego
Wraz z opiekunami :p. Anitą Wyderką i p. Magdaleną Gamzą
Ulotka nr 4 Zarządu SU ZSP 3 - 18.04.2018, Katowice

pdf

2018 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved