Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Konkursy

Archiwum

 

To niewiarygodne, że tak szybko nadszedł ..czas pisanek…cukrowych baranków, pachnących  mazurków i kolorowych kwiatów …piękny wiosenny czas WIELKANOCY…a wraz z nim….kolejne zadanie w ramach KLASY ROKU.

pisanki 1

 

 

 

 

 

Zapraszamy przewodniczącego klasy wraz z zastępcą na udział w WESOŁEJ PRZERWIE zorganizowanej pod hasłem „ SZUKAMY  PISANEK”.

pisanki 2

 

 

 

 

Czekamy na Was 12 kwietnia 2017 roku (w środę), o godzinie 10.40 (w ramach dużej przerwy) na małej sali gimnastycznej. Zabierzcie ze sobą klej i dobry humor. Zobaczymy, której klasie uda się zebrać więcej pisanek. Nagrodą będzie słodki poczęstunek dla całej wygranej klasy oraz dodatkowe punkty w ramach KLASY  ROKU.

zonkil

 

 

 

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na „żonkilową statuetkę” wykonaną przez Was  w ramach projektu POLA NADZIEI 2017’. Wasze prace zostaną ocenione przez szkolne jury , a następnie przekazane Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci  i tym samym wezmą udział  w międzyszkolnym etapie tego konkursu. Dyplomy i nagrody zostaną przekazane w ramach  Dnia Wolontariusza na przełomie maja i czerwca.

serce dla zwierzat

 

 

W imieniu psiaków i kociaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach dziękujemy za wszystkie zebrane plastikowe nakrętki oraz karmę i koce. Klasy, które będą miały ochotę zapraszamy na wycieczkę do schroniska…wraz z kolejnymi podarunkami  dla zwierząt. Zbiórka karmy i nakrętek nadal trwa!
Samorządom klasowym przypominamy o systematycznej kontroli wiadomości , jakie Zarząd Samorządu Uczniowskiego umieszcza na swojej gazetce szkolnej oraz na gazetce Małych wolontariuszy z dużym sercem (przy sali 112). Jakiś czas temu ogłosiliśmy konkurs, którego opis znajduje się właśnie na tych gazetkach. Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Przypominamy także o konkursie na zdjęcie klasowe, na którym pokażecie sposób wykorzystania piłki, którą otrzymaliście w ramach tegorocznego Dnia Samorządności.
Termin: 28 kwietnia.
Nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiamy świątecznie wszystkie klasy i nauczycieli…

wielkanoc 2017

 

 

 

 

 

Zarząd Samorządu Uczniowskiego
Wraz z opiekunami: p. Anitą Wyderką i p. Karoliną Lis
Ulotka nr 4 Zarządu SU ZSP 3 - 07.04.2017, Katowice

2017 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved