Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

Czy słyszycie już świąteczne dzwoneczki … my tak, a to oznacza, że już niedługo święta.
W związku z tym mamy dla Was świąteczne niespodzianki i zadania w ramach konkursu KLASA ROKU

18 grudnia 2017 – DZIEŃ ŚWIĄTECZNEJ FRYZURY. Waszym zadaniem będzie zaprezentować na swoich głowach świąteczne fryzury. Zadanie będzie zaliczone, jeżeli fryzura będzie zawierała elementy świąteczne i będzie odróżniała się od Waszej codziennej szkolnej fryzury. Zarząd Samorządu przyzna 2 punkty za każdą fryzurę, która będzie starannie i pomysłowo wykonana oraz będzie ozdobiona świątecznymi elementami dekoracyjnym. Prosimy, by nie przynosić szklanych bombek. Elementy dekoracyjne powinny by z papieru, plastiku lub części roślin, czy też drzew. Dodatkowy punkt możesz zdobyć, jeśli tego dnia założysz bluzę lub sweter z zimowymi lub świątecznymi obrazkami. Punkty doliczamy na konto klasy w ramach konkursu KLASA ROKU. Wychowawca lub pedagog specjalny może zasilić Wasze konto o dodatkowe punkty..warto!!!

18 grudnia 2017 –KIERMASZ SWIATECZNYCH WYPIEKÓW. Jak co roku cały nasz Zarząd Samorządu Uczniowskiego postara się przygotować dla Was domowe, świąteczne pychotki. Czekamy na Was.

Wszystkim klasom, które aktywnie włączyły się do akcji pisania kartek świątecznych dla podopiecznych Fundacji DR CLOWN…DZIĘKUJEMY. Na gazetce „Mali wolontariusze z dużym sercem” będzie już niedługo informacja, czy pobiliśmy ubiegłoroczny rekord kartkowania.

Wasze spostrzeżenia i uwagi są dla nas ważne…możecie do nas pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazywać je do nas bezpośrednio, we wtorki od 14.40-16.00, w sali nr16.

Świątecznie pozdrawiamy Zarząd Samorządu Uczniowskiego
Wraz z opiekunami :p. Anitą Wyderką i p. Magdaleną Gamzą

Ulotka nr 3 Zarządu SU ZSP 3 - 13.12.2017, Katowice

2018 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved