Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

Archiwum

 

Dni mijają tak szybko oto przed Wami kolejne zadania do zrealizowania w ramach całorocznego konkursu KLASA ROKU

24 listopada 2017 roku zakładacie wielokolorowe skarpetki. Nasza „skarpetkowa” ekipa będzie komisyjnie sprawdzać i zliczać Wasze skarpetki. Skarpetkowe „niedoparki” liczą się podwójnie!! Tylko tego dnia możesz poszaleć i przyjść w dwóch niedobranych skarpetkach. Nauczycieli także zapraszamy do naszej „skarpetkowej” zabawy. Punkty doliczamy na konto klasy w ramach konkursu KLASA ROKU. Wychowawca lub pedagog specjalny może zasilić Wasze konto o dodatkowe punkty..warto!!!

Do 5 grudnia 2018 roku czekamy na kartki świąteczne z życzeniami dla dzieci- podopiecznych Fundacji Dr Clown. Kartki wykonajcie starannie i pomysłowo, by zachwyciły i dały radość dzieciom. Pamiętajcie, że dzieci też lubią czytać, są ciekawe świata…zatem napiszcie coś, co ich zachwyci. Pobijmy nasz ostatni rekord… w ubiegłym roku udało nam się wykonać 116 kartek… w tym roku musi ich być więcej!!! Kartki można wrzucać do skrzyni znajdującej się w  sali 102.
Punkty za to zadanie będą dodane na konto klasy.

Nasza szkoła została przez nas zgłoszona do udziału w programie Szkoła z klasą. W związku z tym liczymy, że w tym roku będziecie się jeszcze mocniej angażować w życie naszej Społeczności Uczniowskiej pamiętając o swoich prawach, jak i obowiązkach. Naszym celem będzie zwiększenie aktywności Was uczniów, zachęcanie do współdecydowanie, ale i działania na miarę swoich możliwości. To jaka będzie panowała atmosfera w naszej szkole zależy od Waszego zaangażowania, pasji i kreatywności. Jest w Was moc.. trzeba ją tylko pozytywnie wyzwolić.
Powalczmy wspólnie, by otrzymać tytuł Szkoła z klasą!!!

Wasze spostrzeżenia i uwagi są dla nas ważne…możecie do nas pisać na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazywać je do nas bezpośrednio, we wtorki od 14.40-16.00,  w sali nr16.
Pozdrawiamy Zarząd Samorządu Uczniowskiego
Wraz z opiekunami :p. Anitą Wyderką i p. Magdaleną Gamzą
Ulotka nr 2 Zarządu SU ZSP 3 - 14.11.2017, Katowice

pdf

 

2018 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved