Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

Koledzy i Koleżanki…witajcie w nowym roku szkolnym 2017/2018.
Przed nami kolejna edycja całorocznego konkursu KLASA ROKU!

Oto pierwsze zadania:

1. Zaprezentujcie w swojej sali kącik klasowy, a w nim skład Samorządu Klasowego. Liczy się pomysł i staranne wykonanie! Termin: 7 listopada 2017r.

2. 23 października 2017 roku – dzień pod hasłem: Jesienne smakołyki. W tym dniu czeka na Was zadanie z serii „wesoła przerwa”. Tym razem będzie to PUDŁO PYTAŃ I ZAGADEK. Prosimy, by przedstawiciele Samorządu Klasowego zgłaszali się do nas na jednej z wybranych przerw: 8.45, 9.40, 10.35, 11.30. Czekamy przy stołówce! Każda trójka klasowa będzie losowała jedną zagadkę lub jedno pytanie.Za prawidłową odpowiedź otrzymujecie dodatkowe punkty do KLASY ROKU.

A wszystkich uczniów i nauczycieli zapraszamy tego dnia na kiermasz jesiennych smakołyków. Będziecie mogli zakupić smaczne słodkości, własnoręcznie wykonane przez Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

3. Rozpoczynamy zbiórkę darów rzeczowych w ramach akcji charytatywnych:
*Wkręć się w pomaganie – zbieramy plastikowe nakrętki na rzecz podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci oraz dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.
*Nakarm psiaka i kociaka-zbiórka karmy dla psów i kotów ze schroniska W Katowicach przy ul.Milowickiej.

4. Przed nami wybory na Rzecznika Praw Ucznia. W związku z tym prosimy o przekazanie Waszych propozycji kandydatów na Rzecznika Praw Ucznia (maksymalnie 3 kandydatów spośród całego grona pedagogicznego).Kartki z kandydatami prosimy przekazać do opiekuna Zarządu SU do 23 października. Tabele kandydatów rozdawał przewodniczący Zarządu SU, Piotr Dyja i do niego możecie się zgłaszać w tej sprawie.
5. 30 października 2017 roku to termin demokratycznych wyborów na Rzecznika Praw Ucznia. Wybory odbędą się na malej sali gimnastycznej. Tego dnia będziemy zapraszać poszczególne klasy, by oddały swój głos na wybranego kandydata. Pamiętajcie, że głos ważny to jeden krzyżyk, przy jednym kandydacie.

Wasze spostrzeżenia i uwagi są dla nas ważne…możecie do nas pisać na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazywać je do nas bezpośrednio, we wtorki od 14.40-16.00, w sali nr16.
Trzymamy za Was kciuki…dajcie z siebie wszystko.

Pozdrawiamy
Zarząd Samorządu Uczniowskiego
Wraz z opiekunami :p. Anitą Wyderką i p. Magdaleną Gamzą

Ulotka nr1 Zarządu SU ZSP 3 - 18.10.2017, Katowice

pdf

2018 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved