Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Konkursy

Archiwum

 

Witajcie w NOWYM ROCZKU Za oknem pojawiła się długo oczekiwana zima w swojej uroczej, białej sukience… zatem czas na zimowe zadania KLASY ROKU 2016/2017.
Oto one:
Zadanie1.

Anita klasa roku3

 

 

 

 

 

 

5 stycznia 2017 roku - DZIEŃ CIEPŁEGO SWETERKA. Tego dnia obowiązującym strojem będzie właśnie ciepły sweterek … „dziergany” na drutach… nie może to być „polar”, ani bluza dresowa. Sweterek można pożyczyć od mamy, taty, babci, czy dziadka. Mile widziany element zimowy na sweterku. Wychowawców i nauczycieli również zapraszamy do zabawy pochwalcie się swoimi sweterkami…hmmm, tego dnia będzie nam wszystkim baaardzo ciepło!
Zadanie 2.

Anita klasa roku4

 

 

 

 

 

 

14 lutego 2017 roku – POCZTA WALENTYNKOWA. Jeżeli macie ochotę sprawić komuś z naszej szkoły miłą niespodziankę, to przygotujcie dla niej walentynkę. Swoją walentynkę włóżcie do koperty. Na kopercie zapiszcie czytelnie imię, nazwisko  i klasę osoby, której przekażemy w Waszym imieniu walentynkę. Tak przygotowaną walentynkę przynieście do sali 102, by włożyć do skrzynki walentynkowej. Nasza poczta walentynkowa zapewnia profesjonalną obsługę i gwarantuje, że wszystkie kartki trafią do adresatów. Piszcie…piszcie, bo zawsze warto przekazywać sobie pozytywne emocje! Walentynki przyjmujemy w dniach od 6 do 10 lutego, a 14 lutego „walentynkowi listonosze” będą roznosić walentynkową pocztę.
Zadanie 3.

Anita klasa roku2

 

 

 

 

 

 

 17 lutego 2017 roku – MIEDZYKLASOWA WĘDRÓWKA KARNAWAŁOWYCH KOLĘDNIKÓW. Tradycyjnie wędrujecie do losowo wybranej klasy z życzeniami noworocznymi. Każda klasa będzie dokonywała oceny występu swoich gości zgodnie z podaną skalą:
0-5pkt- pomysłowy sposób zaprezentowania klasy,
0-5pkt-stroje,
0-5pkt-oprawa muzyczna,
0-5pkt-pamiątkowa kartka z życzeniami.

Anita klasa roku1

 

 

 

 

 

 

 

 

23 lutego 2017  roku zapraszamy na kiermasz słodkości, świętujcie z nami TŁUSTY CZWARTEK!
Na naszym kiermaszu pojawią się tradycyjne, karnawałowe słodkości …wykonane przez nas samodzielnie z niewielką pomocą naszych rodzin ZAPRASZAMY!

Pozdrawiamy serdecznie wszystkie klasy i nauczycieli…
Zarząd Samorządu Uczniowskiego
Wraz z opiekunami :p. Anitą Wyderką i p. Karoliną Lis
Ulotka nr 2 Zarządu SU ZSP 3 - 03.01.2017, Katowice

2018 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved