Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Konkursy

Do wakacji pozostało...

 

Drodzy Uczniowie….ogłaszamy rozpoczęcie kolejnej edycji całorocznego konkursu KLASA ROKU ….każda klasa ma szansę otrzymać ten  zaszczytny tytuł, zatem trzymamy kciuki.
Oto zadania na najbliższe dwa miesiące:
Zadanie 1.
Przygotujcie KĄCIK KLASOWY, w którym przedstawicie swój samorząd klasowy oraz klasę. Liczy się pomysł i estetyka wykonania. Termin: 28 XI 2016 roku.
Zadanie 2.
Zapraszamy SAMORZĄDY KLASOWE ( 3 osoby z klasy) na pierwsze ogólnoszkolne spotkanie z Zarządem Samorządu Uczniowskiego.Termin: 22 XI 2016 roku, w godzinach od 14.30 do 16.00, sala102. Podczas spotkania Wasi przedstawiciele będą wykonywać plakat na zadany przez Zarząd SU temat.W związku z tym prosimy o przyniesienie na spotkanie materiałów papierniczych: papieru kolorowego, kredek, mazaków  i kleju. Przewodniczący klas przynoszą na spotkanie z Zarządem SU kartkę z napisanymi nazwiskami swojego samorządu klasowego.
Zadanie 3.
W okresie przedświątecznym przygotujcie klasową choinkę, którą przystroicie według własnego, oryginalnego pomysłu. Jeżeli nie macie swojej klasowej choinki możecie stworzyć ją własnoręcznie chociażby z materiałów odpadowych. Choinka nie musi przybierać formy przestrzennej, może być wycięta z dowolnego materiału i przyczepiana w wybranym miejscu w klasie.Termin:5 XII 2016 rok.
Zadanie 4.
Zapraszamy SAMORZĄDY KLASOWE ( 3 osoby z klasy) na drugie ogólnoszkolne spotkanie  z  Zarządem Samorządu Uczniowskiego .Termin: 07 XII 2016 roku, w godzinach od 14.30 do 16.00, sala 102. Podczas  spotkania Wasi przedstawiciele będą wykonywać kartki świąteczne dla podopiecznych ze Śląskiego  Hospicjum dla Dzieci. W związku z tym prosimy o przyniesienie na spotkanie materiałów papierniczych : papieru kolorowego, kredek, mazaków  i kleju. Pozostałe materiały zdobnicze zapewnia organizator.
Uwaga, członkowie Samorządów Klasowych!!!

Pamiętajcie, że to Wy jesteście łącznikami pomiędzy Zarządem SU a swoją klasą. Zaglądajcie na gazetkę Samorządu Uczniowskiego, czytajcie informacje i przekazujcie je swojej klasie. Notujcie ważne informacje z ogólnoszkolnych zebrań. Z Zarządem SU  możecie się porozumiewać za pomocą skrzynki e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz osobiście: w każdy wtorek w godzinach od 14.30-16.00, w sali nr16 lub zgłaszając się bezpośrednio do przewodniczącego SU, jego zastępcy lub innego członka Zarządu SU.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkie klasy i nauczycieli…
Zarząd Samorządu Uczniowskiego
Wraz z opiekunami :p. Anitą Wyderką i p. Karoliną Lis
Ulotka nr 1 Zarządu SU ZSP 3 - 10.11.2016, Katowice

2017 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved