Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Konkursy

Do wakacji pozostało...

 

UWAGA…UWAGA…ogłaszamy, że Dzień Samorządności 2017 szczęśliwie i na sportowo dobiegł końca.
Oj działo się , działo….
Cała społeczność szkolna nabierała sportowej kondycji zgodnie z hasłem: TRZYMAJ FORMĘ NA WIOSNĘ!
Na pierwszy ogień wzięliśmy klasowych trenerów, którzy zmagali się z zadaniami sprawnościowymi i wiedzowymi. Zwieńczeniem egzaminu było otrzymanie przez trenerów indywidualnych certyfikatów wraz z punktacją. Etap drugi to było projektowanie logo klasowej drużyny oraz przygotowanie zadania sprawnościowego z udziałem całej klasy. Tego dnia każda klasa dzielnie pracowała nad przygotowaniem rozgrzewki zgodnie z wylosowaną wcześniej aktywnością sportową. W strojach sportowych dopingowani przez swoich trenerów byli żywą reklamą wiosennej aktywności. Podczas finału mogliśmy zobaczyć następujące dyscypliny: jogę, zumbę, capueirę, sumo, piłkę plażową, hokej na trawie, aerobic, jazdę na deskorolce, jazdę na rolkach, badminton, jazdę konna, golf, tenis ziemny, wspinaczkę. Całość imprezy dopełnił wspólny taniec, aż miło było popatrzeć.
W podziękowaniu za wspólna zabawę i moc zaangażowania klasy otrzymały dyplomy, gwizdki, piłki i jak to Kubuś Puchatek mawiał… „małe co nieco”

pdf

CERTYFIKAT Trzymaj Formę

pdf

Dzień Samorządności 2017 dyplom

2017 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved