"Marzec w świetlicy szkolnej"Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Inicjuje i włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Wychowankowie biorą udział w projektach edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka organizuje akcje czytelnicze oraz wiele konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach.

Czytaj więcej...

"(...) A wiosna przyszła pieszo -

Już kwiaty z nią się śpieszą,
Już trawy przed nią rosną
I szumią: „Witaj wiosno!”.

(J. Brzechwa "Przyjście wiosny")

            Początek marca upłynął na pożeganiu z zimą. Ostatnie śnieżne dni skłoniły nas do refleksji na temat pomocy zwierzętom w tym zimowym, mroźnym okresie. Jednakże z każdą chwilą, coraz częściej do naszej świetlicy zaczęły wpadać promyki słońca. Naszą świetlicę ozdobiły różobarwne kwiaty. Aż nadeszła wiosna, ciepła i radosna... Rozśpiewani, roztańczeni, rozbawieni... Wyłoniliśmy zwycięzców świetlicowej loterii. Zastanawialiśmy się, co czyni nas naprawdę "szczęśliwymi", dyskutowaliśmy o trudnych emocjach. Ostatnie marcowe dni to czas przygotowań do Wielkanocy. Pochłania nas świąteczna atmosfera, dekoracje, tradycje...

            Drodzy uczniowie, rodzice/opiekunowie, z okazji zbliżających się Świąt chcemy Wam życzyć samych spokojnych i pogodnych dni, spędzonych w zdrowiu i radości. Mamy nadzieję, że Wasze serca wypełni nadzieja i optymizm. Wszystkiego dobrego!

            Z serdecznymi pozdrowieniami, nauczyciele świetlicy!


Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Katowicach

ul. Grzegorzka 4, 40-309 Katowice
telefon/faks: Sekretariat 32 256 62 06 Portiernia 32 256 61 48
email: zsp3katowice@interia.pl

Monitoring jakości powietrza dla miasta Katowice

2021 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved