„Luty w świetlicy”Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Inicjuje i włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Wychowankowie biorą udział w projektach edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka organizuje akcje czytelnicze oraz wiele konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach.

Czytaj więcej...

W lutym równie nieprzewidywalne jak pogoda okazały się zdarzenia w świetlicy. Już na początku miesiąca wielką niespodzianką był dla nas prezent od właścicieli katowickich firm „Torex” oraz „Omni Media”. Składamy serdeczne podziękowania za wyposażenie świetlicy w komputery, akcesoria komputerowe, materiały biurowe i pozostałe wsparcie rzeczowe. Wyrażamy swą wdzięczność za bezinteresowną pomoc.

Luty obfitował w nowe, ciekawe zajęcia taneczne, umuzykalniające - Bum Bum Rurki oraz ekscytujące konkursy. Zimowe prace wkomponowały się w aurę za oknem. Walentynkowe życzenia i upominki przepełnione były pozytywnymi, ciepłymi, radosnymi emocjami, zaś karnawałowa, wesoła atmosfera przeplatała się z poznawaniem historii rodzimego miasta, odkrywaniem ciekawostek o znanych osobach i miejscach z terenu Katowic.

Podobnie jak szkolny konkurs „Maska karnawałowa”, organizowany corocznie „Quiz wiedzy o Katowicach” cieszył się dużym zainteresowaniem. Po uwzględnieniu następujących kryteriów: poprawne odpowiedzi, czas wykonania zadania, zdobyta punktacja, ilość podjętych prób udało się wyłonić laureatów:

miejsce I Roksana Sz. 6c

miejsce II ex aequo Magdalena D. 6c oraz Adam B. 4a

miejsce III Jakub G. 6a

wyróżnienia: Julia B. 6e oraz Michał W. 7c

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Ciekawe co przyniesie kolejny miesiąc? Czekamy z utęsknieniem.

                                                                                 

Opracowanie: Katarzyna Rodak


Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Katowicach

ul. Grzegorzka 4, 40-309 Katowice
telefon/faks: Sekretariat 32 256 62 06 Portiernia 32 256 61 48
email: zsp3katowice@interia.pl

Monitoring jakości powietrza dla miasta Katowice

2021 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved