Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

Dzień Matki, Dzień Ojca to świetna okazja, aby obdarować najbliższych przepięknymi prezentami wykonanymi podczas naszych zajęć: wyhaftowanymi obrazkami, ozdobami z koralików, malowanym szkłem, emotkowymi gadżetami, kompozycjami kolażowymi i innymi cudeńkami. Zachęcamy!
Nadchodzi lato a wraz z nim upragnione wakacje. Wszyscy wiemy jak przygotować się do podróży, co okaże się niezbędne podczas naszych wypraw.
Zasady użytkowania książek omówione, oryginalne zakładki do książek wykonane - pamiętajcie, żeby spakować do plecaka ciekawą lekturę, która umili letni czas.
Już prawie jedną nogą na wakacjach. Przemierzyliśmy w świetlicy Polskę i Europę, poznaliśmy ciekawe zakątki. Czas realizować nasze rozbudzone zainteresowania krajoznawcze.  Pomocna okaże się nabyta umiejętność korzystania z mapy i globusa, a rozwiązane zagadki geograficzne wyznaczą kierunek naszej niezapomnianej podróży.
Magia przyjaźni to niezwykły dar. Już niedługo będziecie zawierać nowe znajomości.                             
Każdy ma prawo do marzeń i ich realizacji, bezpiecznej zabawy, ulubionych przytulanek… Nie zapominajcie, że dziecięcy świat chroni Konwencja Praw Dziecka, z którą wnikliwie się zapoznaliśmy. Być może nowo poznani przyjaciele nie słyszeli jeszcze o działalności UNICEF? Podzielcie się z nimi swoją cenną wiedzą.
Na zakończenie tego niezwykłego roku szkolnego przypominamy o bezpieczeństwie.Wakacje to szczególny  czas, kiedy musimy być wyjątkowo odpowiedzialni, ostrożni. Wierzymy w Was. Życzymy udanego odpoczynku! Do zobaczenia już wkrótce :)

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved