Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

BO Katowice logo skrotBO Katowice

W szkole odbywać się będzie realizacja projektu z budżetu obywatelskiego: M/15/V - Scrapbooking? Jestem na TAK. Zakup materiałów do zajęć z rękodzieła i zajęcia dla mieszkańców Dąbrówki Małej.
Warsztaty odbywać się będą 2 razy w miesiącu (raz dla dzieci, raz dla dorosłych) po 3x45 minut. Udział w warsztatach oraz materiały będą bezpłatne. W zajęciach może brać udział maksymalnie 8 osób, jeżeli są to zajęcia dla dzieci, 12 - jeżeli dla dorosłych. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, zapisy obowiązują przed każdymi zajęciami – liczy się kolejność zgłoszenia. Wszelkie informacje dostępne będą na stronie internetowej szkoły w zakładce zajęcia pozalekcyjne. Zapisy oraz dodatkowe pytania można uzyskać pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na facebooku zostanie utworzona grupa zamknięta dla zainteresowanych oraz uczestników warsztatów.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 12.02 od godziny 16:00 - 18:15 dla dorosłych oraz w dniu 18.02 od godziny 12:45 - 15:00 dla dzieci (termin może ulec zmianie).
Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się co będziemy robić przez najbliższe miesiące na zajęciach. Będziemy również tworzyć kartki na różne okazje.

 

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved