Scrapbooking? Jestem na TAK.Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele istotnych zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Chętnie włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Prace uczniów eksponowane są na gazetkach ściennych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka promuje czytelnictwo w szkole, Organizuje akcje czytelnicze i wiele imprez oraz konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach. W szkole działa koło PTTK "Wędrowne Sówki".

Czytaj więcej...

 

BO Katowice logo skrotBO Katowice

W szkole odbywać się będzie realizacja projektu z budżetu obywatelskiego:

M/15/V - Scrapbooking? Jestem na TAK. Zakup materiałów do zajęć z rękodzieła i zajęcia dla mieszkańców Dąbrówki Małej.

Warsztaty odbywać się będą 2 razy w miesiącu (raz dla dzieci, raz dla dorosłych) po 3x45 minut. Udział w warsztatach oraz materiały będą bezpłatne. W zajęciach może brać udział maksymalnie 8 osób, jeżeli są to zajęcia dla dzieci, 12 - jeżeli dla dorosłych. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, zapisy obowiązują przed każdymi zajęciami – liczy się kolejność zgłoszenia. Wszelkie informacje dostępne będą na stronie internetowej szkoły w zakładce zajęcia pozalekcyjne. Zapisy oraz dodatkowe pytania można uzyskać pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na facebooku zostanie utworzona grupa zamknięta dla zainteresowanych oraz uczestników warsztatów.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 12.02 od godziny 16:00 - 18:15 dla dorosłych oraz w dniu 18.02 od godziny 12:45 - 15:00 dla dzieci (termin może ulec zmianie).
Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się co będziemy robić przez najbliższe miesiące na zajęciach. Będziemy również tworzyć kartki na różne okazje.

 

2020 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved