Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

V Młodzieżowy Rajd Górski z metą na Magurce

4 czerwca 2016 roku Wędrowne Sówki podążając szlakiem górskim pod opieką p. Edyty Doliwy i p. Anity Wyderki zagościły na Magurce. Naszym przewodnikiem był p. Wiesław Bochenek, prezes Koła Przewodników Beskidzkich. Byliśmy więc pod dobrą i profesjonalną opieką.  Pierwszy raz Wędrowne Sówki skorzystały z usług Polskich Kolei Państwowych, co okazało się „strzałem w dziesiątkę”! Wspólna podróż pociągiem zintegrowała jeszcze bardziej naszą grupę. Po zdobyciu Magurki mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności w konkursie zręcznościowym, konkursie wiedzy o Beskidzie Małym i konkursie na hasło rajdowe.

Oto nasze sukcesy:

- w konkursie na hasło rajdowe zdobyliśmy II miejsce,

- w konkursie zręcznościowym II miejsce zdobył Antoni Felka

- w konkursie wiedzy o Beskidzie Małym, w kategorii gimnazjum I miejsce zdobyła nasza absolwentka-Sandra Kołodziejska, II miejsce w kategorii szkoła podstawowa zdobyli: Miłosz Beer i Antoni Felka.

Jakie nastroje nam towarzyszyły podczas tego rajdu niech pokaże nasza fotograficzna relacja. Każdy z nas wrócił pełen pozytywnych wrażeń, z pamiątkowym znaczkiem rajdowym do swojej kolekcji.

Do zobaczenia na kolejnych wyprawach!

 

 

 

 

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved