Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

Współpraca z autorami i realizatorami projektu społecznego "Robimy HAUas"

Projekt „Robimy HAUas” realizowany jest przez grupę młodzieży z III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Katowicach w ramach Olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Ich celem jest szeroko pojęta działalność na rzecz zwierząt i ekologii we współpracy ze Schroniskiem dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu. Patronat nad przedsięwzięciem objął również Prezydent Miasta Katowice, a sam projekt odbywał się w granicach województwa śląskiego.
U podstaw całej inicjatywy leży działalność dydaktyczna w szkołach. W związku z tym nawiązaliśmy współpracę z Martą, która zorganizowała prelekcje dla uczniów naszej szkoły w trzech blokach tematycznych: adopcja zwierząt, ich prawa i poprawna opieka nad nimi. Kolejnym krokiem naszej współpracy z autorami projektu „Robimy HAUas” był udział członków RADY WOLONTARIATU ZSP3 w konkursie międzyszkolnym i integracja z małymi wolontariuszami województwa śląskiego. Każdy uczestnik tego konkursu otrzymał certyfikat i dużą dawkę wiedzy z dziedziny ekologii, znajomości zachowania się zwierząt i wolontariatu.
Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie z Martą i realizatorami projektu „Robimy HAUas”

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved