Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Konkursy

Do wakacji pozostało...

 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  PLASTYCZNO – LITERACKI  „ NA  SKRZYDŁACH  PRZYJAŹNI” W  RAMACH KAMPANII „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”  
Czym jest dla Ciebie przyjaźń? Każdy człowiek- duży i mały – lubi od czasu do czasu pobyć sam. Na ogół jednak chcemy  aby coś działo  się wokół nas, otaczali nas ludzie, których lubimy i szanujemy- nasi  PRZYJACIELE.
Przyjaciele, to osoby, na które zawsze możesz liczyć. Należy jednak pamiętać, że o przyjaźń trzeba dbać. Mając przyjaciół, Ty również musisz być przyjacielem. Musisz ich traktować tak, jak Ty chciałbyś być traktowany.
Nasze życie składa się z wielu drobnych osiągnięć i umiejętności. Pozwalają  nam one rozwinąć skrzydła. Jeśli się nimi podzielisz z innymi, to ubogacisz innych  ludzi. Może odkryją , że też mogą tak jak Ty coś zrobić, być dumnymi i zadowolonymi ludźmi.
Pamiętaj też, że  wspólnie również można zdziałać wiele dobra i przeżywać radość ze współpracy. Dzięki niej uczysz się nowych rozwiązań. Współpraca pozwala na szybsze doskonalenie siebie i osobisty rozwój.
Kim jest prawdziwy przyjaciel? Jakie cechy powinien posiadać? powinien mieć poczucie humoru. Podobne zainteresowania, umieć słuchać, być odpowiedzialnym za siebie i innych?  Przedstaw nam swojego PRZYJACIELA.
ZADANIE KONKURSOWE:
Wykonaj pracę plastyczną lub literacką  obrazującą przygodę z wybranym bohaterem literackim, który został Twoim przyjacielem
TECHNIKA WYKONANIA PRACY:
- dowolna
FORMAT PRACY:
- maksymalnie A 0 ( 85 cm x 112 cm)
- w przypadku pracy  literackiej maksymalnie 3600 znaków – 2 strony
Pracę należy podpisać – imię, nazwisko, klasa.
TERMIN ODDANIA  PRAC:  20 CZERWCA 2017R.  p. Beata   Bożek s.31

2017 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved