Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

Dnia 8.05.2018 roku Zarząd Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami zorganizował Turniej Trójek Klasowych. Przedstawiciele klas zostali zaproszeni do sali gimnastycznej, w której czekały specjalnie przygotowane stanowiska.
Spotkanie otworzył panel dyskusyjny prowadzony przez p. Anitę Wyderkę, omawiający działania samorządu w bieżącym roku szkolnym. Zadaniem trójek klasowych była ocena wybranych działań poprzez wrzucenie ich do kosza (to, co nie podobało się) albo do walizki (to, co należy zachować). Następnie samorządy klasowe dokonywały oceny prowadzenia lekcji przez „młodych edukatorów” za pomocą rysunku dłoni. Do każdego palca przyporządkowane były konkretne pytania, na które należało odpowiedzieć.
Kolejnym etapem turnieju był quiz wiedzy o Zarządzie Samorządu Uczniowskiego oraz tarcza strzelnicza jako podsumowanie. Uczniowie zaznaczali punkty na tarczy, oceniając w ten sposób poszczególne elementy turnieju.
Bardzo dziękujemy przedstawicielom klas za przybycie i zapraszamy za rok. Pamiętajcie- uczestnicząc w turnieju zdobywacie punkty do Klasy Roku!
Opracowała: Magdalena Gamza

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved