Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

Witam serdecznie,
jestem stypendystką Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". W październiku już po raz siedemnasty będziemy w całej Polsce obchodzić Dzień Papieski - dzień, mający uczcić Wielkiego Polaka, Jana Pawła II. Również na Śląsku z tej okazji organizujemy szereg wydarzeń. Jednym z nich będzie Miasteczko Rodzinne organizowane w sobotę 7 października - miejsce przyjazne dla dzieci i rodziców, gdzie całe rodziny mogą wspólnie spędzić czas na zabawie. Planujemy mnóstwo atrakcji, m.in. malowanie twarzy, zabawy animacyjne, skręcanie balonów, zabawy z nagrodami, a także punkt programu - pokaz iluzji w wykonaniu Tomasza Kabisa.
Pragniemy, aby informacja o tym wydarzeniu dotarła do jak największej liczby dzieci, bo z pewnością nie wszyscy będą mogli się dowiedzieć o tym z plakatów. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie tej informacji Państwa podopiecznym lub ich rodzicom w wybrany sposób - osobiście czy za pomocą Państwa strony internetowej. W załączniku znajduje się także plakat naszego wydarzenia. Będziemy bardzo wdzięczni.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam,
Weronika Pająk

Miasteczko Rodzinne Katowice Rynek.jpg1

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved