Dla pierwszoklasistówSamorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Inicjuje i włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Wychowankowie biorą udział w projektach edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka organizuje akcje czytelnicze oraz wiele konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice, Opiekunowie oraz Uczniowie!

Pierwszoklasista tak naprawdę nie wie czego się spodziewać w szkole, co może powodować niepokój. Dziecko w nowym środowisku ma prawo czuć się niepewnie. Potrzebne jest wtedy wsparcie ze strony rodziców, którzy pokażą szkołę jako miejsce, w którym jest wiele nowych możliwości, interesujących miejsc i nowych zajęć.

Pierwszoklasista w szkole - informacje dla rodziców

Na początek kilka ważnych informacji:
  • Po przyjściu do szkoły uczeń zakłada zmienne obuwie w szatni. Obuwie powinno być podpisane, dobrze by znajdowało się w worku.
    Obuwie musi mieć białą podeszwę, w przeciwnym razie uczeń będzie musiał mieć dodatkową parę na zajęcia wf.
  • Po zakończonych lekcjach dzieci odprowadzane będą do szatni lub na świetlicę, zgodnie z wolą rodziców. Stosowne deklaracje odbioru dzieci ze szkoły będziecie Państwo wypisywać w pierwszym dniu szkoły. Wtedy też będzie można zapisać dziecko do świetlicy szkolnej.

Pozytywne nastawienie z pewnością wspomoże także wspólne kompletowanie wyprawki szkolnej oraz organizacja kącika do nauki.


Wyprawka dla pierwszoklasisty

 
 

2020 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved