Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Z życia szkoły...

Samorząd szkolny

 

W dniu 4 października 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej. Od tego dnia pierwszoklasiści są pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły!
Część artystyczną przygotowały wychowawczynie klas pierwszych. Na uroczystość zostali zaproszeni: dyrekcja, wychowawcy, uczniowie oraz rodzice uczniów.
Akademię rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała wszystkich zebranych
i przemówiła do pierwszoklasistów. Następnie uczniowie z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po programie artystycznym i ślubowaniu Pani Dyrektor uroczyście pasowała uczniów. Wychowawczynie wręczyły pierwszoklasistom legitymacje oraz słodki upominek.
Na zakończenie uroczystości wystąpił Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, który powitał pierwszoklasistów w gronie uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3. Wręczył również prezent każdej klasie I- zdjęcie grupowe wraz z życzeniami z okazji rozpoczynającej się przygody na trasie szkoła-nauka.

Magdalena Gamza

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved