Zawody sportowe z mini piłki ręcznej chłopcówSamorząd Uczniowski

Poznaj działalność Samorządu Uczniowskiego

Czytaj więcej...

Świetlica

Dowiedz się więcej o świetlicy szkolnej

Czytaj więcej...

Biblioteka

Co dzieje się w bibliotece

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Wszystko o zajęciach pozalekcyjnych w szkole

Czytaj więcej...


W dniu 31 października  w naszej szkole ZSP nr 3 odbyły się zawody sportowe z mini piłki ręcznej chłopców. Wygraliśmy ze szkołami: SP 53 i SP Kuznica, zajmując pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinałów o Mistrzostwo Katowic. Szkołę reprezentowali: Denis Tomasik, Kacper Popiel, Dawid Machulec, Kacper Bulski, Ksawery Dyga, Błażej Tomecki, Bartosz Rydel, Adam Hobot, Kuba Michalczyk, Krzysztof Kahlert, Aleksander Kubiński.
Chłopców przygotował: Krzysztof Skurzok
WIELKIE GRATULACJE

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved