Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Katowicach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności placówki.Plan lekcji

Tutaj sprawdzisz plan lekcji...

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach pozalekcyjnych? Kliknij tutaj...

Czytaj więcej...

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań i konsultacji - zapraszamy!

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej...

Samorząd szkolny

 

Wraz z początkiem Nowego Roku kalendarzowego Nasi Uczniowie rozpoczęli zmagania w turnieju gier i zabaw ruchowych. Drugie miejsce w styczniowych eliminacjach pozwoliło na dalszą rywalizację w półfinałach, które odbyły się 8 marca br. i dały możliwość wykazania się Naszym Sportowcom, którzy spełniając oczekiwania awansowali do finału.
Finał Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych odbył się 20 i 27 marca w Szkole Podstawowej nr 51 w Katowicach. Ostatecznie w finale zajęliśmy IV miejsce. W rywalizacji brały udział:
• SP 51,
• SP 53,
• SP 47,
• SP 12.
Naszą Szkołę reprezentowali:
Lach Oskar, Czora Dominik, Kopeć Olaf, Syrek Kamil, Słota Przemysław, Piskorz Maja, Rzeźnik Małgorzata, Durczyńska Olga, Długajczyk Nadia, Cybulska Milena, Monica Wojciech, Paciorkowski Kamil, Bazela Alex, Pietrzyk Dawid, Jamróg Justin, Hrabia Sebastian, Widera Wiktoria, Żywot Klaudia, Czora Martyna, Adamczyk Małgorzata, Michalska Julia, Drabik Antonina, Bochniak Wiktoria, Szlosarek Julia, Stasiewska Paulina, Lizak Weronika, Cybulski Igor, Gintrowicz Jakub, Dominiczak Alan, Syrek Dawid, Ceglarek Olaf, Rydel Bartosz, Nowak Jakub oraz Burek Karolina.
GRATULUJEMY!!!
Za przygotowanie odpowiedzialne były: mgr Aneta Trzaskowska, mgr Justyna Zajdlicz.
Podziękowania kierujemy także do mgr Renaty Majewskiej oraz mgr Moniki Dorosińskiej za pomoc w opiece nad Uczniami w trakcie zawodów.

Opracowała: Justyna Zajdlicz

 

Nasi debiutanci w zawodach w piłce ręcznej na poziomie klas trzecich zdobyli złoty medal. Triumfowali w walce ze swoimi rówieśnikami z innych szkół Katowic. Zawody zorganizowano w szkole podstawowej nr 40 w Katowicach. Uczniów przygotowała pani Aneta Trzaskowska.

zawody 12 01 18

 

12 01 2018 roku uczniowie naszej szkoły z klas II - IV awansowali do półfinału gier i zabaw ruchowych na etapie miejskim.

Gratulacje!!!

zawody 12 01 18a

 

8 Listopada 2017 roku w SP 51 odbyły się zawody eliminacyjne z mini piłki nożnej. Nasza reprezentacja w składzie: Dawid Machulec, Denis Tomasik, Kacper Popiel, Kuba Michalczyk, Aleksander Kubiński, Paweł Piwczyk, Rafał Jamrozik, Błażej Tomecki, Łukasz Długajczyk, zajęli ostatecznie 4 miejsce, nie awansując do dalszych rozgrywek o Mistrzostwo Katowic. Opiekunem chłopców był Krzysztof Skurzok.

 


W dniu 31 października  w naszej szkole ZSP nr 3 odbyły się zawody sportowe z mini piłki ręcznej chłopców. Wygraliśmy ze szkołami: SP 53 i SP Kuznica, zajmując pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinałów o Mistrzostwo Katowic. Szkołę reprezentowali: Denis Tomasik, Kacper Popiel, Dawid Machulec, Kacper Bulski, Ksawery Dyga, Błażej Tomecki, Bartosz Rydel, Adam Hobot, Kuba Michalczyk, Krzysztof Kahlert, Aleksander Kubiński.
Chłopców przygotował: Krzysztof Skurzok
WIELKIE GRATULACJE

2018 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved