Samorząd szkolnySamorząd Uczniowski

Poznaj działalność Samorządu Uczniowskiego

Czytaj więcej...

Świetlica

Dowiedz się więcej o świetlicy szkolnej

Czytaj więcej...

Biblioteka

Co dzieje się w bibliotece

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Wszystko o zajęciach pozalekcyjnych w szkole

Czytaj więcej...

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Więcej o plikach cookies (tzw. "ciasteczkach")
dowiesz się pod adresem:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

 

4 PAŹDZIERNIKA
WYBORY!!!


Zastanów się i postaw X przy jednym wybranym numerze kandydata.


Wybierasz:
przewodniczącego zarządu samorządu uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia.


Głosować możesz
na przerwach:
8.45, 9.40, 10.35,11,35, 12.30.


Miejsce głosowania: przy małej sali gimnastycznej, zabierz długopis!!!

 

 

 

Dnia 17 maja 2019 roku zorganizowano warsztaty edukacyjne dla przedstawicieli klas I-VIII w ramach projektu UNICEF „Szkoła z Prawami Dziecka”. Celem warsztatów było wzbogacenie wiedzy dzieci na temat przysługujących im praw, zwrócenie uwagi na ich wartość, a także uświadomienie możliwości ich wykorzystania w codziennym życiu.
Osobami prowadzącymi warsztaty byli członkowie Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Uczestnicy podzieleni byli na dwie grupy wiekowe- uczniowie klasy I-III oraz uczniowie klas IV-VIII. Każda grupa pracowała w oparciu o dostosowane do niej materiały do zajęć. Prowadzący wykorzystali prezentacje multimedialną o prawach dziecka oraz filmik edukacyjny, ilustrujący czym są te prawa. Dzięki tym narzędziom uczniowie z łatwością przyswajali nowe informacje, potrafili się skoncentrować i zainteresować tematem.
W dalszej części warsztatów uczestnicy wypełniali quiz dotyczący praw dziecka, w ten sposób mogli sprawdzić zdobytą wiedzę. Oddawali również swoje głosy na Szeryfa Praw Dziecka. Wyłoniono trzech zwycięzców- przedstawicieli szkolnej społeczności: p. Anna Kostarczyk-Tomecka, p. Anika Handzel i p. Gabriela Szymura.
31 maja świętowaliśmy w Naszej placówce Dzień Dziecka i wtedy też uroczyście wręczyliśmy odznaki dla wybranych Szeryfów Praw Dziecka. Gratulujemy!!!
Magdalena Gamza

2019 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved