Witamy po wakacjachSamorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski realizuje wiele zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Inicjuje i włącza się w akcje charytatywne.

Czytaj więcej...

Świetlica

Najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym. Wychowankowie biorą udział w projektach edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Biblioteka organizuje akcje czytelnicze oraz wiele konkursów. Zajmuje się ewidencją podręczników i ich dystrybucją.

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w konkursach i zawodach.

Czytaj więcej...

 

Drodzy Uczniowie!

Mam przyjemność powitać wszystkich w dniu rozpoczynającym kolejny rok szkolny 2021/2022. Po dwóch miesiącach wakacyjnej beztroski spotykamy się ponownie, stacjonarnie w murach naszej szkoły. Mam nadzieję, że w pełni wypoczęliście, odzyskaliście siły i jesteście gotowi na kolejne miesiące nauki.

Szczególnie serdecznie witam zwłaszcza najmłodszych uczniów, pierwszoklasistów, dla których ten dzień jest szczególnie wyjątkowy. To dla Was początek szkolnej drogi, więc z pewnością czujecie radość, bo zawsze to, co nieznane, wywołuje w nas ciekawość i nowe emocje. A może towarzyszą Wam też obawy, niepewność, jak to będzie…? Nie martwcie się! Ze swojej strony mogę Was zapewnić, że już po kilku dniach poczujecie się w naszej szkole jak w domu. Będziemy wszyscy starać się wspierać Was na każdym kroku szkolnej drogi, abyście czuli się w szkole dobrze i bezpiecznie.

Nowy rok szkolny, jak zawsze, budzi nowe nadzieje i oczekiwania. Każdy dzień nauki to odkrywanie Waszych pasji, potencjałów oraz ciekawości świata, która w Was drzemie. Chcemy, aby godziny spędzone w klasach naszej szkoły były dla Was przepustką do jak najlepszej przyszłości i przygotowaniem do spełnienia Waszych planów i marzeń. 

W nowym roku rozpoczynamy naukę z wykorzystaniem dwóch nowych pomieszczeń: małej sali komputerowej i nowej sali do rewalidacji. W okresie wakacji i pracy zdalnej udało się doposażyć szkołę w nowe meble w kilku salach,  pomoce dydaktyczne do zajęć rewalidacji. Podobnie, jak w roku ubiegłym uczymy się w jednej, wyznaczonej sali. Wszystkie zasady bezpieczeństwa przypomną Wam wychowawcy, są też dostępne na stronie internetowej.

Drodzy Uczniowie!

Życzę Wam w nowym roku szkolnym jak najlepszych wyników w nauce, rozwijania zainteresowań i zdolności, a także pozytywnego nastawienia. Sumienność, pracowitość i optymizm pozwolą Wam dojść do wyznaczonych celów. Będziemy starać się pomóc Wam w pokonaniu trudności, wspierać Was w waszych działaniach, służyć radą i doświadczeniem.

Korzystajmy z okazji, że jesteśmy  wszyscy razem, cieszmy się wspólnie spędzanym czasem  na każdym kroku okazujmy sobie życzliwość i dbajmy o swoje bezpieczeństwo.

Małgorzata Papierniak

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Katowicach


Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Katowicach

ul. Grzegorzka 4, 40-309 Katowice
telefon/faks: Sekretariat 32 256 62 06 Portiernia 32 256 61 48
email: zsp3katowice@interia.pl

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Więcej o plikach cookies (tzw. "ciasteczkach")
dowiesz się pod adresem:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Monitoring jakości powietrza dla miasta Katowice

2021 Copyright ZSP3 Katowice Rights Reserved