Wyjście do biblioteki - Biedronki, czerwiec 2018

Wyjście do biblioteki - Biedronki, czerwiec 2018

W środę 6 czerwca Biedronki po raz ostatni w tym roku szkolnym  wybrały się do Biblioteki Miejskiej by uczestniczyć w warsztatach literacko-plastycznych. Tematem spotkania były oczywiście zbliżające się wakacje. Dzieci opisywały jak można spędzać czas podczas wakacji i jakimi środkami lokomocji można udac się na wypoczynek. Następnie pomogły Pani Grażynce uzupełnić tablicę w wagony pociągu z wiersza Juliana Tuwima. Było przy tym dużo zabawy i śmiechu. Oczywiście nie zabrakło rownież dobrych rad dla dzieci związanych z bezpieczeństwem podczas wakacyjnego wypoczynku. To były bardzo ciekawe zajęcia, szkoda, że to już ostatnia wizyta ale przecież wakacje szybko miną i znowu spotkamy się w bibliotece :)