Wizyta Biedronek w klasie Ib

W czwartek 5 kwietnia Biedronki wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 47 na zaproszenie Pani Aliny Dąbrowskiej - wychowawczyni klasy Ib. Pani Alina opowiedziała jak wygląda dzień z życia klasy pierwszej. Dużym zainteresowaniem Biedronek cieszyła się tablica multimedialna. Miały okazję pochwalić się znajomością liter oraz umiejętnością liczenia podczas wykonywania na niej różnych zadań. Na zakończenie spotkania dzieci wspólnie z kolegami i koleżankami ze szkoły, w małych zespołach,  pracowały nad pamiątkowymi plakatami. Miały okazję wykazać się umiejętnością współpracy i współdziałania. Biedronkom bardzo podobała się wizyta w szkolnej klasie, przekonały się, że chodzenie do szkoły i nauka to prawdziwa przygoda. Bardzo dziękujemy Pani Alinie Dąbrowskiej i dzieciom z klasy Ib za miłe spotkanie :)