Warsztaty ozdób świątecznych

27 listopada w sali Biedronek odbyły się warsztaty ozdób świątecznych. W miłym gronie, w świątecznej atmosferze, pod czujnym okiem Pani Dyrektor i Grona Pedagogicznego, rodzice i towarzyszące im dzieci tworzyli przepiękne dekoracje i ozdoby. Okazało się, że wystarczy dobry nastrój i chęci by z niczego stworzyć wyjatkowe rzeczy. W sali było gwarno, wesoło i bardzo twórczo.Powstała rodzinka bałwanków, piękne bombki, stroiki, magnesy na lodówkę, choineczki, świeczniki. Gotowe ozdoby będzie można podziwiać i zakupić podczas kiermaszu świątecznego, który już niebawem ruszy w przedszkolu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i uczestniczyli w warsztatach.