Powitanie w grupie "Jeżyków"

We wtorek (03.10) po południu miało miejsce bardzo miłe spotkanie. Do sali "Jeżyków" zawitali najbliżsi, którzy pomogli ocenić, czy dzieci mogą oficjalnie wstąpić do grupy i stać się jej pełnoprawnymi członkami. Spotkanie odbyło się za sprawą Jeża Stefana - pluszowego patrona grupy V, który napisał do dzieci list z prośbą o wykonanie 5 zadań, które zagwarantują "otwarcie drzwi" go grupy. Dzieci wykazały się zatem umiejętnością: śpiewania piosenki i poruszania się w jej rytmie, przeliczania jabłek, zwinnego i szybkiego pokonywania toru przeszkód, pomagania sobie, a także rysowania i kolorowania. Obecni Goście jednogłośnie stwierdzili, że dzieci tak dobrze wykonały wszystkie zadania, że spokojnie mogą zostać przyjęte do grona "Jeżyków". I tak młodsze dzieci został najpierw pasowane na przedszkolaków, aby potem wszystkie razem, z tymi starszymi, mogły być serdecznie przywitane w gronie "Jeżyków".
Bardzo dziękujemy Rodzicom, którzy zdecydowali się pomóc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci i obecnych Gości.

Opracowała Aleksandra Cach