Konkurs plastyczny w Jeżykach

Konkurs plastyczny w Jeżykach

W dniu 09.04.18r. w grupie Jeżyków odbył się konkurs plastyczny. Pani Kornelia przeczytała dzieciom opowiadanie na temat przyjaźni, którego głównym bohaterem był "Miś Krzyś". Zadaniem dzieci było narysowanie misia, zgodnie z jego opisem. Wszystkie dzieci w grupie z chęcią i dużym zaangażowaniem wykonywały pracę plastyczną. W dniu 17.04.18 zostały ogłoszone wyniki konkursu. Pierwsze miejsce zajął Mieszko, drugie Krzysiu, a trzecie miejsce należało do Nikoli i Natalki. Wybór zwycięzców był niezwykle trudny, ponieważ wszystkie prace były bardzo ładnie i starannie wykonane, dlatego też wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody. Upominki dostały również dzieci, których w dniu konkursu nie było w przedszkolu.

Opracowała Kornelia Klimek-Samsel