Jeżyki i Pszczółki w sali zabaw Nibylandia

We wtorek 27.02.2018r. dzieci z grupy "Jeżyki" i "Pszczółki" wzięły udział w wycieczce do sali zabaw "Nibylandii", gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. "Nibylandia"- Kraina dziecięcej Rozrywki, utrzymana jest w bajkowym klimacie Piotrusia Pana. Dzieci chętnie i odważnie wspinały się na wielopoziomowej konstrukcji w "Lesie Elfów", sprawnie pokonywały znajdujące się tam tory przeszkód. Z radością zamieniały się w piratów i bawiły na "Statku Piratów Kapitana Hooka", na którym dodatkową atrakcją były dwie armatki powietrzne na piłki z gąbki. Dużym powodzeniem cieszył się również dmuchany zamek oraz basen z piłkami. Podczas przerwy w zabawie dzieci ze smakiem zajadały się słodkim poczęstunkiem.

Opracowała Kornelia Klimek - Samsel