Jasełka w szkole

W piatek 22 grudnia wszystkie przedszkolaki wybrały się do szkoły, by obejrzeć przedstawienie jasełkowe przygotowane przez starszych kolegów i koleżanki. Zgromadzonych powitała Pani Fabiana życząc miłego odbioru. Uczniowie zaprezentowali się wspaniale, a śpiewane przez nich kolędy i piosenki świąteczne wprowadziły wszystkich w radosny, świąteczny nastroj. Po występie Pani Dyrektor Małgorzata Papierniak pogratulowała wspaniałego występu i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Przedszkolaki zadowolone i usmiechnięte wróciły do sal, a tam czekała kolejna niespodzianka. Każdą z grup odwiedzili weseli kolędnicy z radosnym występem i życzeniami na święta i Nowy Rok.  Serdecznie pozdrawiamy grono kolędników i dziękujemy!