Jasełka w Biedronkach

W czwartkowe, późne popołudnie 14 grudnia,  Biedronki przyjmowały w swojej sali rodziców, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały na tę okoliczność przedstawienie jasełkowe. W sali panowała magiczna, świąteczna astmosfera, która udzieliła się wszystkim gościom i dzieciom. Biedronki przedstawiły historię narodzin Jezusa, pięknie zaspiewały kolędy i pastorałki i życzyły wszystkim wesołych świąt. Po występie obdarowały rodziców samodzielnie przygotowanymi upominkami i zaprosiły na wspólny, słodki poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci, a szczególnie ciepło dziękujemy tym z rodziców, którzy przygotowali świąteczne słodkości na tę okazję.