Bal karnawałowy 2018

W piatek 12 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Jak co roku tego dnia w  przedszkolu zaroiło się od super bohaterów, księżniczek, wróżek i innych bajkowych postaci. Wszystkie dzieci już od rana były w balowym nastroju, uśmiechnięte i radosne. Zaraz po śniadaniu pani fotograf wykonala zdjęcia wszystkim dzieciom a potem przyszedł czas na super zabawę. Bal przebiegał w dwóch turach. Jako pierwsze bawiły się dzieci z grup młodszych czyli Żabek i Pszczółek. Druga część balu należała do Jeżyków, Motylków i Biedronek. Wodzirej zachęcał do wspólnej zabawy i robił wszystko, by każde dziecko świetnie bawiło się na balu. Były tańce wspólne, pląsy, konkursy i tańce dowolne. Wśród dźwięków najnowszych i starszych przebojów dzieci doskonale się bawiły. Zabawa  byla udana o czym świadczyły zadowolone miny przedszkolaków. Z niecierpliwością czekamy już na kolejny bal karnawałowy :)