Dzień Rodziny i pożegnanie w "Motylkach"

Menu

Logowanie

Dzień Rodziny i pożegnanie w "Motylkach"

 

20 czerwca w sali Motylków zrobiło się bajkowo, motylkowo. Tego dnia dzieci zaprosiły do przedszkola swoich rodziców i rodzeństwa na uroczystość z okazji Dnia Rodziny oraz Pożegnania z grupą. Dzieci zaprezentowały rodzicom blok słowno-muzyczny „Rodzinne zagadki” z okazji ich święta oraz wręczyły przygotowane przez siebie upominki. Po złożeniu życzeń, uściskach i całusach przyszła pora na moment podziękowań dla rodziców. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe Dyplomy Przedszkolaka oraz motylki- niespodzianki. Przyznano także nagrody i dyplomy dla Bohaterów Roku, którymi zostali Emilka i Bartosz. Po wręczeniu dyplomów i nagród przyszła pora na słodkie co nieco w towarzystwie ukochanych rodzin.
Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy przygotowali słodkości na ten szczególny dzień. Życzymy wszystkim słonecznych i udanych wakacji  

Opracowała Barbara Sychla