Pożegnanie Starszaków

Menu

Logowanie

Pożegnanie Starszaków

 

14.06 o godzinie 16 w szkolnej, małej sali gimnastycznej odbyła się uroczystość "Pożegnanie Starszaków". Już na wstępie dzieci zakomunikowały zebranym Gościom, że nie pójdą do szkoły, bo świetnie czują się w przedszkolu! O pomoc poprosiły wróżki, które "przenosiły" dzieci w czasie. Przedszkolaki "miały" zatem ponownie trzy, cztery i pięć latek. Jednak okazało się, że w każdej z tych grup dzieciom się nudzi! Wróżka zorientowała się, że dzieci tak naprawdę troszeczkę boją się iść do szkoły, więc na ich prośbę ponownie "ruszyła czas" i "zamieniła" je z powrotem w sześciolatki. Przyszli Absolwenci złożyli obietnicę, że odwiedzą swoje panie za dwadzieścia lat - mamy nadzieję, że dotrzymają słowa! Po złożeniu podziękowań wszystkim pracownikom ZSP, Panie Dyrektor wręczyły Przedszkolakom dyplomy, kuferki i założyły birety. W tym dniu nie zabrakło również podziękowań dla Rodziców, którzy otrzymali z rąk Dyrekcji pamiątkowe dyplomy. Po części oficjalnej Absolwenci wraz z Rodzicami i swoimi Paniami udali się do swoich sal na słodki poczęstunek - serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy pomogli go przygotować. W swoich grupach Absolwenci dziękowali Paniom za trud włożony w ich wychowanie i wspólnie spędzony czas. Te jakże wzruszające momenty zostały uwiecznione w fotorelacji, do obejrzenia której serdecznie zapraszamy!

Opracowała Katarzyna Cioch