Aktualności

Ogólnoprzedszkolna wycieczka do "Mini Farmy Kucyk" w Inwałdzie

 

W poniedziałek, 12.06, tuż po śniadaniu przedszkolaki ze wszystkich grup wybrały się na wycieczkę do "Mini Farmy Kucyk" w Inwałdzie. Po dotarciu na miejsce, na parkingu czekał na przedszkolaki pociąg, który w rytmie znanych hitów przewiózł je spod Warowni bezpośrednio na Farmę. Żeby nabrać sił dzieci skonsumowały posiłek i wybrały się na spacer po Mini ZOO, by podziwiać różne gatunki zwierząt - min. szopy pracze, szynszyle, strusie emu, pawie. Sporo radości przysporzyła przedszkolakom możliwość karmienia kóz specjalnie przygotowaną do tego karmą. Po dotarciu Parku Tarasów Widokowych wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia pod Chatką Sierotki Marysi oraz na tle Beskidu Małego. Wiele radości przysporzyła dzieciom radosna zabawa w parku zabaw, a także wysłuchanie opowieści o Gąsiorze Jacku i Smoczycy Eugenii czytanej osobiście przez Sierotkę Marysi. Zmęczone, ale bardzo zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola, gdzie czekali już na nich Rodzice.

Opracowała Katarzyna Cioch